Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

VALENTÝNSKÁ AKCE V REFRAKČNÍM CENTRU PRAHA

DOPŘEJTE SVÉ LÁSCE DÁREK S TRVALOU HODNOTOU! Zrak je jednou z nejcennějších věcí, co v životě máme. Dopřejte milovanému člověku nový pohled na svět bez brýlí a kontaktních čoček a radujte se společně z nových zážitků. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

ZLATÁ HOKEJKA 2009

Vítězem 41. ročníku tradiční ankety Zlatá hokejka pro nejlepšího hokejistu České republiky se stal náš klient Patrik Eliáš. Srdečně gratulujeme!!

Se 78 body v 77 zápasech byl Patrik Eliáš nejproduktivnějším Čechem v zámořské NHL uplynulé sezóny a s 31 góly zároveň nejlepším českým střelcem. Současně také překonal klubový rekord a stal se historicky nejproduktivnějším hráčem New Jersey Devils.

Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.