Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

PRIM. MUDR. PETR NOVÁK - JAK HO MOŽNÁ NEZNÁTE

Chcete-li se blíže seznámit s primářem MUDr. Petrem Novákem, spoluzakladatelem Refrakčního Centra Praha a zároveň jeho hlavním chirurgem v jedné osobě, nezapomeňte sledovat nejnovější vydání Top Star magazínu v úterý 22. 5. Začíná ve 22:50 na Primě a pořadem vás bude provázet tak jako vždy sympatický David Gránský. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Jedinečnou příležitostí pro všechny, kteří uvažují o laserové operaci očí, ale dosud se k zákroku neodhodlali a chtěli by se zároveň o metodách laserových operací dozvědět co nejvíce, je určen Den otevřených dveří. Refrakční Centrum Praha jej pořádá v pátek 11. června 2010. Čas mezi 8:30 a 15:30 je vyhrazen k tomu, aby zájemci navštívili prostory Refrakčního centra a získali odpovědi na všechny otázky, které je ohledně laserové operace zajímají. Zkonzultovat je možné i možnost operace pomocí nitrooční čočky, použití kontaktních čoček nebo vhodnost plastické operace očních víček. Orientační vyšetření ZDARMA zároveň určí vhodnost či nevhodnost operace. Pro účastníky akce je připravena i zajímavá sleva na operační zákrok. O tuto akci bývá každoročně velký zájem, takže je vhodné svoji účast telefonicky potvrdit na číslech 224505161-3 nebo na e-mailu rcp(zavináč) seznam.cz.
Pro účastníky Dne otevřených dveří je připravena doprovodná akce v nedalekém kosmetickém salonu Midori. Bližší informace zde.Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.