Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI JARO BEZ BRÝLÍ! VELKÁ JARNÍ SLEVA V RCP!

Zbavte se své závislosti na brýlích a kontaktních čočkách pomocí bezbolestné a šetrné laserové operace očí. Využijte akční slevové nabídky, kterou pro vás připravilo Refrakční Centrum Praha jako dárek k Velikonocům. Všichni klienti, kteří se rozhodnou podstoupit laserovou operaci FemtoLASIK nebo iDESIGN iLASIK v období od 23.4. do konce května tohoto roku se mohou těšit na zajímavou slevu v celkové výši až 10 200 Kč. Laserová operace očí FemtoLASIK bude po slevě stát pouze 14 900 Kč za jedno oko, iLASIK iDESIGN 21 000 Kč za jedno oko. Tato procedura je dostupná jen u nás, jako na jediném pracovišti v ČR a zároveň jako jediná splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA. Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Jedinečnou příležitostí pro všechny, kteří uvažují o laserové operaci očí, ale dosud se k zákroku neodhodlali a chtěli by se zároveň o metodách laserových operací dozvědět co nejvíce, je určen Den otevřených dveří. Refrakční Centrum Praha jej pořádá v pátek 11. června 2010. Čas mezi 8:30 a 15:30 je vyhrazen k tomu, aby zájemci navštívili prostory Refrakčního centra a získali odpovědi na všechny otázky, které je ohledně laserové operace zajímají. Zkonzultovat je možné i možnost operace pomocí nitrooční čočky, použití kontaktních čoček nebo vhodnost plastické operace očních víček. Orientační vyšetření ZDARMA zároveň určí vhodnost či nevhodnost operace. Pro účastníky akce je připravena i zajímavá sleva na operační zákrok. O tuto akci bývá každoročně velký zájem, takže je vhodné svoji účast telefonicky potvrdit na číslech 224505161-3 nebo na e-mailu rcp(zavináč) seznam.cz.
Pro účastníky Dne otevřených dveří je připravena doprovodná akce v nedalekém kosmetickém salonu Midori. Bližší informace zde.Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.