Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI LÉTO! VELKÁ LETNÍ SLEVA!

Přestože si krásného teplého počasí již nějakou dobu užíváme, oficiálně léto začíná až dnes. Přivítejte ho s námi a užívejte si ho naplno bez obtěžujících brýlí či kontaktních čoček. Abychom vám to usnadnili, tak jsme pro vás připravili skvělou slevu až 10 000 Kč, která je připravena pro všechny klienty, kteří se rozhodnou během července, srpna nebo září letošního roku podstoupit laserové operace očí FEMTOLASIK nebo dokonce i iDESIGN iLASIK, který je považován za nejpřesnější a nejbezpečnější metodu korekce refrakčních vad (jako jediný splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA). Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

PRIM.MUDR.PETR NOVÁK OCENĚN ZA 15 000 OPERACÍ ŠEDÉHO ZÁKALU

Ve dnech 21.-22.5. se v Praze konal VIII.Mezinárodní kongres České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie ( ČSRKCH). Tradičně se jej aktivně účastnili jak lékaři, tak i sestry Refrakčního Centra.
Přednášky Prim. MUDr.Petra Nováka s tématy Fakická čočka s fixací v komorovém úhlu
a Torická čočka v kombinaci s astigmatickou keratotomií byly vždy navíc vyhodnoceny jako nejlepší v dané tématické sekci.
Primáři Petru Novákovi se však v průběhu kongresu dostalo dalšího významného ocenění a to za více než 15 000 úspěšně provedených operací šedého zákalu.
Toto ocenění je vlastně ekvivalentem ocenění udělovaného v zahraničí a označovaném jako HVS - High Volume Surgeon. Tohoto ohodnocení dosahuje v celosvětovém měřítku jen velmi malý počet chirurgů. 15 000 provedených zákroků je totiž i v zahraničí považováno za velmi vysoký počet, ale vlastně se ani tak nejedná o číslo samotné jako spíše v přeneseném slova smyslu o zkušenosti daného chirurga.
S počtem provedených operací totiž zároveň rostou i jeho zkušenosti a tím i umění poradit si i v těch nejkomplikovanějších situacích.
Proto patří u nás i v zahraničí chirurgové s označením HVS k těm nejvyhledávanějším.
Prim.MUDr.Petr Novák má dnes za sebou více než dvacetiletou profesní kariéru a je žádaným odborníkem v oblasti oftalmologie. Tento uznávaný oční mikrochirurg se kromě chirurgie šedého zákalu specializuje na problematiku onemocnění rohovky (provedl více než 1000 transplantací rohovky ) a na chirurgii refrakční (odstraňování očních vad ). V oboru laserových refrakčních metod, zejména v technice Lasik, patří mezi nejzkušenější odborníky v ČR ( provedl již více než 8000 LASIK operací).Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.