Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

VALENTÝNSKÁ AKCE V REFRAKČNÍM CENTRU PRAHA

DOPŘEJTE SVÉ LÁSCE DÁREK S TRVALOU HODNOTOU! Zrak je jednou z nejcennějších věcí, co v životě máme. Dopřejte milovanému člověku nový pohled na svět bez brýlí a kontaktních čoček a radujte se společně z nových zážitků. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

PRIM.MUDR.PETR NOVÁK OCENĚN ZA 15 000 OPERACÍ ŠEDÉHO ZÁKALU

Ve dnech 21.-22.5. se v Praze konal VIII.Mezinárodní kongres České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie ( ČSRKCH). Tradičně se jej aktivně účastnili jak lékaři, tak i sestry Refrakčního Centra.
Přednášky Prim. MUDr.Petra Nováka s tématy Fakická čočka s fixací v komorovém úhlu
a Torická čočka v kombinaci s astigmatickou keratotomií byly vždy navíc vyhodnoceny jako nejlepší v dané tématické sekci.
Primáři Petru Novákovi se však v průběhu kongresu dostalo dalšího významného ocenění a to za více než 15 000 úspěšně provedených operací šedého zákalu.
Toto ocenění je vlastně ekvivalentem ocenění udělovaného v zahraničí a označovaném jako HVS - High Volume Surgeon. Tohoto ohodnocení dosahuje v celosvětovém měřítku jen velmi malý počet chirurgů. 15 000 provedených zákroků je totiž i v zahraničí považováno za velmi vysoký počet, ale vlastně se ani tak nejedná o číslo samotné jako spíše v přeneseném slova smyslu o zkušenosti daného chirurga.
S počtem provedených operací totiž zároveň rostou i jeho zkušenosti a tím i umění poradit si i v těch nejkomplikovanějších situacích.
Proto patří u nás i v zahraničí chirurgové s označením HVS k těm nejvyhledávanějším.
Prim.MUDr.Petr Novák má dnes za sebou více než dvacetiletou profesní kariéru a je žádaným odborníkem v oblasti oftalmologie. Tento uznávaný oční mikrochirurg se kromě chirurgie šedého zákalu specializuje na problematiku onemocnění rohovky (provedl více než 1000 transplantací rohovky ) a na chirurgii refrakční (odstraňování očních vad ). V oboru laserových refrakčních metod, zejména v technice Lasik, patří mezi nejzkušenější odborníky v ČR ( provedl již více než 8000 LASIK operací).Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.