Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI LÉTO! VELKÁ LETNÍ SLEVA!

Přestože si krásného teplého počasí již nějakou dobu užíváme, oficiálně léto začíná až dnes. Přivítejte ho s námi a užívejte si ho naplno bez obtěžujících brýlí či kontaktních čoček. Abychom vám to usnadnili, tak jsme pro vás připravili skvělou slevu až 10 000 Kč, která je připravena pro všechny klienty, kteří se rozhodnou během července, srpna nebo září letošního roku podstoupit laserové operace očí FEMTOLASIK nebo dokonce i iDESIGN iLASIK, který je považován za nejpřesnější a nejbezpečnější metodu korekce refrakčních vad (jako jediný splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA). Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

BRÝLE PRO NEPÁL

Rádi bychom vás upozornili na akci, které se Refrakční centrum účastní již od počátku června.
Občanské sdružení NAMASTÉ NEPÁL ve s spolupráci s Česko-nepálskou společností a nepálskou nadací DCWC ( Development of Children and Woman Center ) se rozhodlo uspořádat sbírku brýlí pro zrakově postižené obyvatele Nepálu.
Nápad spočívá v tom, že kdokoliv může prostřednictvím sběrného boxu věnovat své již nepoužívané brýle, které zbytečně leží někde v zásuvce. Velký zájem je také o brýle sluneční a brýle pro děti.
Shromážděný materiál bude dopraven Expedicí Tsum Valley, která se uskuteční v říjnu, do odlehlého nepálského údolí Cchum. Tato velice chudá oblast, kde v několika vesnicích žije zhruba 4000 obyvatel převážně tibetského původu, byla pro cizince otevřena teprve v roce 2007.
Zatím jediným místem v Praze,kde funguje sběrný box pro tuto charitativní akci, je právě Refrakční Centrum Praha.
Jsme moc rádi, že se tato akce setkává s vaším pozitivním ohlasem. Laserové operace očí, prováděné v našem centru, zbavují naše klienty brýlí, které pak rádi věnují potřebným. Brýle nám však přináší i lidé, kteří se o této akci dozvídají z médií. Všem děkujeme!
Bližší informace naleznete zde.

Dne 16.9.2010 byla v pořadu SVĚTADÍL na ČT 24 uvedena reportáž o projektu „Brýle pro Nepál“.
Reportáž můžete shlédnout zde a to v čase 10:49. Více info o akci projektu zde.Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.