Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

VALENTÝNSKÁ AKCE V REFRAKČNÍM CENTRU PRAHA

DOPŘEJTE SVÉ LÁSCE DÁREK S TRVALOU HODNOTOU! Zrak je jednou z nejcennějších věcí, co v životě máme. Dopřejte milovanému člověku nový pohled na svět bez brýlí a kontaktních čoček a radujte se společně z nových zážitků. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

LASEROVÉ OPERACE OČÍ

Laserové operace očí byly hlavním tématem pravidelného pořadu ČESKÉHO ROZHLASU 6 „ Hovory o vědě“.
Na dotazy moderátorky Jarmily Balážové odpovídala MUDr. Sylva Procházková, která patří k našim předním odborníkům, zabývajících se refrakční chirurgií.
V průběhu reportáže se můžete seznámit s tím, co laserové operaci očí předchází, jaké jsou její kontraindikace, pro jaké klienty je vhodná i jak vypadá předoperační vyšetření.
Dále se v pořadu mimo jiné dozvíte, že laserové operace očí dnes již skutečně nejsou žádnou novinkou.
Metoda Lasik, která je po právu nazývána královnou v oftalmologii a patří bezesporu k nejúspěšnějším očním operačním zákrokům, slaví právě letos 20 – té výročí svého vzniku.

Pokud se chcete dozvědět více na téma operace očí laserem, klikněte prosím zde.


Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.