Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI LÉTO! VELKÁ LETNÍ SLEVA!

Přestože si krásného teplého počasí již nějakou dobu užíváme, oficiálně léto začíná až dnes. Přivítejte ho s námi a užívejte si ho naplno bez obtěžujících brýlí či kontaktních čoček. Abychom vám to usnadnili, tak jsme pro vás připravili skvělou slevu až 10 000 Kč, která je připravena pro všechny klienty, kteří se rozhodnou během července, srpna nebo září letošního roku podstoupit laserové operace očí FEMTOLASIK nebo dokonce i iDESIGN iLASIK, který je považován za nejpřesnější a nejbezpečnější metodu korekce refrakčních vad (jako jediný splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA). Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

LASEROVÉ OPERACE OČÍ

Laserové operace očí byly hlavním tématem pravidelného pořadu ČESKÉHO ROZHLASU 6 „ Hovory o vědě“.
Na dotazy moderátorky Jarmily Balážové odpovídala MUDr. Sylva Procházková, která patří k našim předním odborníkům, zabývajících se refrakční chirurgií.
V průběhu reportáže se můžete seznámit s tím, co laserové operaci očí předchází, jaké jsou její kontraindikace, pro jaké klienty je vhodná i jak vypadá předoperační vyšetření.
Dále se v pořadu mimo jiné dozvíte, že laserové operace očí dnes již skutečně nejsou žádnou novinkou.
Metoda Lasik, která je po právu nazývána královnou v oftalmologii a patří bezesporu k nejúspěšnějším očním operačním zákrokům, slaví právě letos 20 – té výročí svého vzniku.

Pokud se chcete dozvědět více na téma operace očí laserem, klikněte prosím zde.


Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.