Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

PRIM. MUDR. PETR NOVÁK - JAK HO MOŽNÁ NEZNÁTE

Chcete-li se blíže seznámit s primářem MUDr. Petrem Novákem, spoluzakladatelem Refrakčního Centra Praha a zároveň jeho hlavním chirurgem v jedné osobě, nezapomeňte sledovat nejnovější vydání Top Star magazínu v úterý 22. 5. Začíná ve 22:50 na Primě a pořadem vás bude provázet tak jako vždy sympatický David Gránský. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

REFERENCE - Travis Dow

Jestliže přemýšlíte o podstoupení laserové operace očí,mohu vám to jen doporučit. Změní to váš život hned v několika směrech.
Nebyl jsem si jistý, zda to skutečně bude stát za to. Nyní však rozhodně nelituji a určitě bych se podruhé rozhodl stejně.
Když jsem se si vymyslel,že bych operaci rád podstoupil,tak jsem si nebyl jistý,kam zajít. Do nemocnice? Na soukromou kliniku? A kterou? Opět jsem si jistý, že jsem udělal správné rozhodnutí a doporučil bych Refrakční Centrum v Praze každému, kdo se také rozhoduje.
Veškerý personál byl příjemný a starostlivý.Během celého procesu jsem byl zcela klidný. Vše mi bylo velice důkladně vysvětleno a v době,kdy jsem šel na operační zákrok, jsem téměř nebyl nervózní.
Operace samotná sotva stojí za zmínku. Trvala méně než 5 minut,byla zcela bezbolestná, pouze s pocitem svědění druhý den.Druhý den ráno jsem měl vidění 20/20 a byl jsem naštěstí hned druhý den po operaci schopný jít do zaměstnání.
Rád bych touto cestou poděkoval doktoru Klečkovi , doktoru Novákovi i všem sestrám a ostatním zaměstnancům.Všichni byli samozřejmě zkušení a také velmi profesionální od začátku až do konce ( a všichni mluvili skvělou angličtinou).
Je milé přestat procházet každodenním ranním rituálem nasazování kontaktních čoček nebo hledáním brýlí, strachováním se z jejich ztráty,rozlomení nebo poškrábání. Mohl bych takhle mluvit ještě o spoustě drobností,které mě pozitivně ovlivnili,ale nechtěl bych vás tím připravit o překvapení.
Jestliže i tak máte nějaké pochybnosti,tak zajděte na vstupní vyšetření,kde vám vše podrobně vysvětlí,dozvíte se,zda jste vhodným kandidátem na operaci a zodpoví všechny vaše dotazy.

Travis Dow
Account Manager (Aerospace ) USA

 

Další reference najdete zde.Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.