Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI JARO BEZ BRÝLÍ! VELKÁ JARNÍ SLEVA V RCP!

Zbavte se své závislosti na brýlích a kontaktních čočkách pomocí bezbolestné a šetrné laserové operace očí. Využijte akční slevové nabídky, kterou pro vás připravilo Refrakční Centrum Praha jako dárek k Velikonocům. Všichni klienti, kteří se rozhodnou podstoupit laserovou operaci FemtoLASIK nebo iDESIGN iLASIK v období od 23.4. do konce května tohoto roku se mohou těšit na zajímavou slevu v celkové výši až 10 200 Kč. Laserová operace očí FemtoLASIK bude po slevě stát pouze 14 900 Kč za jedno oko, iLASIK iDESIGN 21 000 Kč za jedno oko. Tato procedura je dostupná jen u nás, jako na jediném pracovišti v ČR a zároveň jako jediná splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA. Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

REFERENCE - Travis Dow

Jestliže přemýšlíte o podstoupení laserové operace očí,mohu vám to jen doporučit. Změní to váš život hned v několika směrech.
Nebyl jsem si jistý, zda to skutečně bude stát za to. Nyní však rozhodně nelituji a určitě bych se podruhé rozhodl stejně.
Když jsem se si vymyslel,že bych operaci rád podstoupil,tak jsem si nebyl jistý,kam zajít. Do nemocnice? Na soukromou kliniku? A kterou? Opět jsem si jistý, že jsem udělal správné rozhodnutí a doporučil bych Refrakční Centrum v Praze každému, kdo se také rozhoduje.
Veškerý personál byl příjemný a starostlivý.Během celého procesu jsem byl zcela klidný. Vše mi bylo velice důkladně vysvětleno a v době,kdy jsem šel na operační zákrok, jsem téměř nebyl nervózní.
Operace samotná sotva stojí za zmínku. Trvala méně než 5 minut,byla zcela bezbolestná, pouze s pocitem svědění druhý den.Druhý den ráno jsem měl vidění 20/20 a byl jsem naštěstí hned druhý den po operaci schopný jít do zaměstnání.
Rád bych touto cestou poděkoval doktoru Klečkovi , doktoru Novákovi i všem sestrám a ostatním zaměstnancům.Všichni byli samozřejmě zkušení a také velmi profesionální od začátku až do konce ( a všichni mluvili skvělou angličtinou).
Je milé přestat procházet každodenním ranním rituálem nasazování kontaktních čoček nebo hledáním brýlí, strachováním se z jejich ztráty,rozlomení nebo poškrábání. Mohl bych takhle mluvit ještě o spoustě drobností,které mě pozitivně ovlivnili,ale nechtěl bych vás tím připravit o překvapení.
Jestliže i tak máte nějaké pochybnosti,tak zajděte na vstupní vyšetření,kde vám vše podrobně vysvětlí,dozvíte se,zda jste vhodným kandidátem na operaci a zodpoví všechny vaše dotazy.

Travis Dow
Account Manager (Aerospace ) USA

 

Další reference najdete zde.Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.