Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI LÉTO! VELKÁ LETNÍ SLEVA!

Přestože si krásného teplého počasí již nějakou dobu užíváme, oficiálně léto začíná až dnes. Přivítejte ho s námi a užívejte si ho naplno bez obtěžujících brýlí či kontaktních čoček. Abychom vám to usnadnili, tak jsme pro vás připravili skvělou slevu až 10 000 Kč, která je připravena pro všechny klienty, kteří se rozhodnou během července, srpna nebo září letošního roku podstoupit laserové operace očí FEMTOLASIK nebo dokonce i iDESIGN iLASIK, který je považován za nejpřesnější a nejbezpečnější metodu korekce refrakčních vad (jako jediný splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA). Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

REFERENCE - Catalina Peña Serna

Posledních 15 let ! jsem nosila brýle a kontaktní čočky a najednou už jsem měla dost toho, že si bez nich připadám slepá. A tak jsem se nedávno rozhodla podstoupit laserovou operaci ke korekci své krátkozrakosti. Byla jsem nadšená, ale zároveň jsem se toho obávala.
Bohudík jsem již měla doporučení na doktora Nováka v Refrakčním Centru Praha a všechna tato doporučení byla skvělá.
Celý tým Refrakčního Centra byl po celou dobu velmi profesionální a byl mi ve všem nápomocný.
Všichni lékaři byli vždy laskaví a citliví ke všem mým obavám i otázkám. Po operačním zákroku se veškerý servis nezměnil! Jejich pomoc během zotavování se po operaci byla vynikající a velmi profesionální.
Jako cizinka v České republice to mívám v různých situacích trochu obtížnější. Zvláště když se jedná o tak důležitou věc jako vybrat si tu správnou kliniku k tak rozhodujícímu zákroku….Jednou z věcí, kterou bych ráda podotkla je, že Refrakční centrum Praha nabízí anglicky mluvící personál, což bylo pro mě velice důležité ! Rovněž tak nabídka péče 24 hodin denně po operačním zákroku.

Děkuji vám za vaši skvělou práci!!

Catalina Peña Serna
Colombia
QA Manager

 

Další reference naleznete zde.Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.