Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

PRIM. MUDR. PETR NOVÁK - JAK HO MOŽNÁ NEZNÁTE

Chcete-li se blíže seznámit s primářem MUDr. Petrem Novákem, spoluzakladatelem Refrakčního Centra Praha a zároveň jeho hlavním chirurgem v jedné osobě, nezapomeňte sledovat nejnovější vydání Top Star magazínu v úterý 22. 5. Začíná ve 22:50 na Primě a pořadem vás bude provázet tak jako vždy sympatický David Gránský. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

REFERENCE - Catalina Peña Serna

Posledních 15 let ! jsem nosila brýle a kontaktní čočky a najednou už jsem měla dost toho, že si bez nich připadám slepá. A tak jsem se nedávno rozhodla podstoupit laserovou operaci ke korekci své krátkozrakosti. Byla jsem nadšená, ale zároveň jsem se toho obávala.
Bohudík jsem již měla doporučení na doktora Nováka v Refrakčním Centru Praha a všechna tato doporučení byla skvělá.
Celý tým Refrakčního Centra byl po celou dobu velmi profesionální a byl mi ve všem nápomocný.
Všichni lékaři byli vždy laskaví a citliví ke všem mým obavám i otázkám. Po operačním zákroku se veškerý servis nezměnil! Jejich pomoc během zotavování se po operaci byla vynikající a velmi profesionální.
Jako cizinka v České republice to mívám v různých situacích trochu obtížnější. Zvláště když se jedná o tak důležitou věc jako vybrat si tu správnou kliniku k tak rozhodujícímu zákroku….Jednou z věcí, kterou bych ráda podotkla je, že Refrakční centrum Praha nabízí anglicky mluvící personál, což bylo pro mě velice důležité ! Rovněž tak nabídka péče 24 hodin denně po operačním zákroku.

Děkuji vám za vaši skvělou práci!!

Catalina Peña Serna
Colombia
QA Manager

 

Další reference naleznete zde.Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.