Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI LÉTO! VELKÁ LETNÍ SLEVA!

Přestože si krásného teplého počasí již nějakou dobu užíváme, oficiálně léto začíná až dnes. Přivítejte ho s námi a užívejte si ho naplno bez obtěžujících brýlí či kontaktních čoček. Abychom vám to usnadnili, tak jsme pro vás připravili skvělou slevu až 10 000 Kč, která je připravena pro všechny klienty, kteří se rozhodnou během července, srpna nebo září letošního roku podstoupit laserové operace očí FEMTOLASIK nebo dokonce i iDESIGN iLASIK, který je považován za nejpřesnější a nejbezpečnější metodu korekce refrakčních vad (jako jediný splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA). Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

POŠLETE SPOLEČNĚ S NÁMI DĚTI K MOŘI

Sluneční paprsek má takřka zázračnou moc, přináší světlo, teplo, naději.... ať už na zem dopadá z astronomické vzdálenosti nebo pomáhá z bezprostřední blízkosti – třeba jako stejnojmenné občanské sdružení, které bylo založeno uznávaným pediatrem a onkologem MUDr. Pavlem Bočkem spolu s jeho přáteli a spolupracovníky.

Sluneční paprsek je výsledkem jejich mnohaleté,nezdolné snahy pomáhat dětem s onkologickým i jiným závažným onemocněním a dětem z dětských domovů. Prázdninové ozdravné pobyty u moře jsou určené pro děti po prodělaném hemato-onkologickém onemocnění, pro děti vážně chronicky nemocné, s těžkým somatickým či psychosociálním handicapem, na které tradiční programy pořádané zdravotními pojišťovnami nebo nadacemi zapomínají. Skupinu doplňují děti vyrůstající v dětských domovech, jejichž šance užít si o prázdninách moře by byla také velmi malá.Tyto děti jsou vybírány ve spolupráci s občanským sdružením Úsměv.
Letní ozdravný pobyt ročně absolvuje zhruba 70 dětí, nejčastěji ve věku od 9 do 16 let. Mají na míru ušitý rehabilitační program podle konkrétní diagnózy, ale samozřejmě se najde čas i pro hrátky u moře, karneval, pohádkový večer a další odpočinkové aktivity.

Tato aktivita se nám velice zalíbila, a proto s tímto sdružením spolupracujeme již delší dobu. Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit děti trochu netradičně. Za každého pacienta, který bude v našem Centru operován v měsíci červenci a srpnu, věnujeme na konto Slunečního paprsku částku 1000 korun.
Každý z Vás, kdo u nás v létě podstoupí operační zákrok, tak přispěje na úžasnou věc a pomůže kromě svých očí rozzářit i ty dětské.

Více informací o nadaci Sluneční paprsek naleznete zde.
Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.