Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

PRIM. MUDR. PETR NOVÁK - JAK HO MOŽNÁ NEZNÁTE

Chcete-li se blíže seznámit s primářem MUDr. Petrem Novákem, spoluzakladatelem Refrakčního Centra Praha a zároveň jeho hlavním chirurgem v jedné osobě, nezapomeňte sledovat nejnovější vydání Top Star magazínu v úterý 22. 5. Začíná ve 22:50 na Primě a pořadem vás bude provázet tak jako vždy sympatický David Gránský. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

POŠLETE SPOLEČNĚ S NÁMI DĚTI K MOŘI

Sluneční paprsek má takřka zázračnou moc, přináší světlo, teplo, naději.... ať už na zem dopadá z astronomické vzdálenosti nebo pomáhá z bezprostřední blízkosti – třeba jako stejnojmenné občanské sdružení, které bylo založeno uznávaným pediatrem a onkologem MUDr. Pavlem Bočkem spolu s jeho přáteli a spolupracovníky.

Sluneční paprsek je výsledkem jejich mnohaleté,nezdolné snahy pomáhat dětem s onkologickým i jiným závažným onemocněním a dětem z dětských domovů. Prázdninové ozdravné pobyty u moře jsou určené pro děti po prodělaném hemato-onkologickém onemocnění, pro děti vážně chronicky nemocné, s těžkým somatickým či psychosociálním handicapem, na které tradiční programy pořádané zdravotními pojišťovnami nebo nadacemi zapomínají. Skupinu doplňují děti vyrůstající v dětských domovech, jejichž šance užít si o prázdninách moře by byla také velmi malá.Tyto děti jsou vybírány ve spolupráci s občanským sdružením Úsměv.
Letní ozdravný pobyt ročně absolvuje zhruba 70 dětí, nejčastěji ve věku od 9 do 16 let. Mají na míru ušitý rehabilitační program podle konkrétní diagnózy, ale samozřejmě se najde čas i pro hrátky u moře, karneval, pohádkový večer a další odpočinkové aktivity.

Tato aktivita se nám velice zalíbila, a proto s tímto sdružením spolupracujeme již delší dobu. Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit děti trochu netradičně. Za každého pacienta, který bude v našem Centru operován v měsíci červenci a srpnu, věnujeme na konto Slunečního paprsku částku 1000 korun.
Každý z Vás, kdo u nás v létě podstoupí operační zákrok, tak přispěje na úžasnou věc a pomůže kromě svých očí rozzářit i ty dětské.

Více informací o nadaci Sluneční paprsek naleznete zde.
Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.