Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI JARO BEZ BRÝLÍ! VELKÁ JARNÍ SLEVA V RCP!

Zbavte se své závislosti na brýlích a kontaktních čočkách pomocí bezbolestné a šetrné laserové operace očí. Využijte akční slevové nabídky, kterou pro vás připravilo Refrakční Centrum Praha jako dárek k Velikonocům. Všichni klienti, kteří se rozhodnou podstoupit laserovou operaci FemtoLASIK nebo iDESIGN iLASIK v období od 23.4. do konce května tohoto roku se mohou těšit na zajímavou slevu v celkové výši až 10 200 Kč. Laserová operace očí FemtoLASIK bude po slevě stát pouze 14 900 Kč za jedno oko, iLASIK iDESIGN 21 000 Kč za jedno oko. Tato procedura je dostupná jen u nás, jako na jediném pracovišti v ČR a zároveň jako jediná splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA. Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

REFERENCE - Dejan Kovačevič

Nosím brýle již od svých 19 let. Jejich nošení mi však vždy přišlo dost nepohodlné. Vadily mi při sportování a to zejména při plavání ( tady nepomohly ani kontaktní čočky ).
Kolikrát já jsem se snažil najít svoji skříňku na cestě ze sprchy…
O operaci LASIK jsem se dozvěděl od přátel, kteří ji již podstoupili. Zpočátku jsem měl samozřejmě nějaké pochybnosti o operaci svých očí, ale ty zmizely hned po první návštěvě v Refrakčním centru.
Tady mi byly vysvětleny všechny detaily, jak operace probíhá, co všechno mohu očekávat a jaká jsou v mém případě rizika.
Během operačního zákroku jsem cítil, že jsem v dobrých rukou. Doktor Novák vypadal velmi sebejistě a profesionálně.Během celého zákroku si se mnou povídal a vysvětloval mi vždy krok za krokem co se bude dít dál.
Operace samotná byla rychlá a bezbolestná.30 minut po ní jsem viděl již lépe než předtím.
Příští ráno po operaci jsem se po probuzení zadíval do parku v dálce a nemohl jsem se přestat usmívat.
Jednoznačně doporučuji každému, kdo stále ještě nosí brýle, navštívit Refrakční centrum a absolvovat nejméně bezplatnou konzultaci.

Dejan Kovačevič
Serbia
Principal Software Engineer
Monster Technologies, Prague

 

Další reference naleznete zde.
Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.