Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

PRIM. MUDR. PETR NOVÁK - JAK HO MOŽNÁ NEZNÁTE

Chcete-li se blíže seznámit s primářem MUDr. Petrem Novákem, spoluzakladatelem Refrakčního Centra Praha a zároveň jeho hlavním chirurgem v jedné osobě, nezapomeňte sledovat nejnovější vydání Top Star magazínu v úterý 22. 5. Začíná ve 22:50 na Primě a pořadem vás bude provázet tak jako vždy sympatický David Gránský. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

REFERENCE - Dejan Kovačevič

Nosím brýle již od svých 19 let. Jejich nošení mi však vždy přišlo dost nepohodlné. Vadily mi při sportování a to zejména při plavání ( tady nepomohly ani kontaktní čočky ).
Kolikrát já jsem se snažil najít svoji skříňku na cestě ze sprchy…
O operaci LASIK jsem se dozvěděl od přátel, kteří ji již podstoupili. Zpočátku jsem měl samozřejmě nějaké pochybnosti o operaci svých očí, ale ty zmizely hned po první návštěvě v Refrakčním centru.
Tady mi byly vysvětleny všechny detaily, jak operace probíhá, co všechno mohu očekávat a jaká jsou v mém případě rizika.
Během operačního zákroku jsem cítil, že jsem v dobrých rukou. Doktor Novák vypadal velmi sebejistě a profesionálně.Během celého zákroku si se mnou povídal a vysvětloval mi vždy krok za krokem co se bude dít dál.
Operace samotná byla rychlá a bezbolestná.30 minut po ní jsem viděl již lépe než předtím.
Příští ráno po operaci jsem se po probuzení zadíval do parku v dálce a nemohl jsem se přestat usmívat.
Jednoznačně doporučuji každému, kdo stále ještě nosí brýle, navštívit Refrakční centrum a absolvovat nejméně bezplatnou konzultaci.

Dejan Kovačevič
Serbia
Principal Software Engineer
Monster Technologies, Prague

 

Další reference naleznete zde.
Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.