Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI LÉTO! VELKÁ LETNÍ SLEVA!

Přestože si krásného teplého počasí již nějakou dobu užíváme, oficiálně léto začíná až dnes. Přivítejte ho s námi a užívejte si ho naplno bez obtěžujících brýlí či kontaktních čoček. Abychom vám to usnadnili, tak jsme pro vás připravili skvělou slevu až 10 000 Kč, která je připravena pro všechny klienty, kteří se rozhodnou během července, srpna nebo září letošního roku podstoupit laserové operace očí FEMTOLASIK nebo dokonce i iDESIGN iLASIK, který je považován za nejpřesnější a nejbezpečnější metodu korekce refrakčních vad (jako jediný splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA). Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

REFERENCE - Dejan Kovačevič

Nosím brýle již od svých 19 let. Jejich nošení mi však vždy přišlo dost nepohodlné. Vadily mi při sportování a to zejména při plavání ( tady nepomohly ani kontaktní čočky ).
Kolikrát já jsem se snažil najít svoji skříňku na cestě ze sprchy…
O operaci LASIK jsem se dozvěděl od přátel, kteří ji již podstoupili. Zpočátku jsem měl samozřejmě nějaké pochybnosti o operaci svých očí, ale ty zmizely hned po první návštěvě v Refrakčním centru.
Tady mi byly vysvětleny všechny detaily, jak operace probíhá, co všechno mohu očekávat a jaká jsou v mém případě rizika.
Během operačního zákroku jsem cítil, že jsem v dobrých rukou. Doktor Novák vypadal velmi sebejistě a profesionálně.Během celého zákroku si se mnou povídal a vysvětloval mi vždy krok za krokem co se bude dít dál.
Operace samotná byla rychlá a bezbolestná.30 minut po ní jsem viděl již lépe než předtím.
Příští ráno po operaci jsem se po probuzení zadíval do parku v dálce a nemohl jsem se přestat usmívat.
Jednoznačně doporučuji každému, kdo stále ještě nosí brýle, navštívit Refrakční centrum a absolvovat nejméně bezplatnou konzultaci.

Dejan Kovačevič
Serbia
Principal Software Engineer
Monster Technologies, Prague

 

Další reference naleznete zde.
Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.