Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

PRIM. MUDR. PETR NOVÁK - JAK HO MOŽNÁ NEZNÁTE

Chcete-li se blíže seznámit s primářem MUDr. Petrem Novákem, spoluzakladatelem Refrakčního Centra Praha a zároveň jeho hlavním chirurgem v jedné osobě, nezapomeňte sledovat nejnovější vydání Top Star magazínu v úterý 22. 5. Začíná ve 22:50 na Primě a pořadem vás bude provázet tak jako vždy sympatický David Gránský. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

BRÝLE PRO NEPÁL – EXPEDICE TSUM VALLEY

BRÝLE PRO NEPÁL – EXPEDICE TSUM VALLEY

Již v průběhu loňského roku jsme vás informovali o probíhající charitativní akci BRÝLE PRO NEPÁL.
Občanské sdružení NAMASTÉ NEPÁL uspořádalo sbírku brýlí pro zrakově postižené obyvatele Nepálu, které jsme se účastnili i my.
Všichni zájemci mohli nosit své nepotřebné brýle do našich sběrných boxů a my je pak rádi předali potřebným.
Shromážděný materiál byl dopraven EXPEDICÍ TSUM VALLEY,která se uskutečnila v říjnu 2010,do odlehlého nepálského údolí Cchum.
Tato akce se setkala s velkým ohlasem a proto jsme se rozhodli v ní dále pokračovat.
I v průběhu celého letošního roku jsme nadále nejen od našich operovaných klientů získávali další brýle,které budou odeslány s novou EXPEDICÍ v průběhu října 2011.
Rádi bychom tímto poděkovali všem,kteří se společně s námi akce zúčastnili, stejně tak i těm, kteří se ještě rozhodnou své nepoužívané dioptrické či sluneční brýle darovat.


FOTOGRAFIE:


 Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.