Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI JARO BEZ BRÝLÍ! VELKÁ JARNÍ SLEVA V RCP!

Zbavte se své závislosti na brýlích a kontaktních čočkách pomocí bezbolestné a šetrné laserové operace očí. Využijte akční slevové nabídky, kterou pro vás připravilo Refrakční Centrum Praha jako dárek k Velikonocům. Všichni klienti, kteří se rozhodnou podstoupit laserovou operaci FemtoLASIK nebo iDESIGN iLASIK v období od 23.4. do konce května tohoto roku se mohou těšit na zajímavou slevu v celkové výši až 10 200 Kč. Laserová operace očí FemtoLASIK bude po slevě stát pouze 14 900 Kč za jedno oko, iLASIK iDESIGN 21 000 Kč za jedno oko. Tato procedura je dostupná jen u nás, jako na jediném pracovišti v ČR a zároveň jako jediná splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA. Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

BRÝLE PRO NEPÁL – EXPEDICE TSUM VALLEY

BRÝLE PRO NEPÁL – EXPEDICE TSUM VALLEY

Již v průběhu loňského roku jsme vás informovali o probíhající charitativní akci BRÝLE PRO NEPÁL.
Občanské sdružení NAMASTÉ NEPÁL uspořádalo sbírku brýlí pro zrakově postižené obyvatele Nepálu, které jsme se účastnili i my.
Všichni zájemci mohli nosit své nepotřebné brýle do našich sběrných boxů a my je pak rádi předali potřebným.
Shromážděný materiál byl dopraven EXPEDICÍ TSUM VALLEY,která se uskutečnila v říjnu 2010,do odlehlého nepálského údolí Cchum.
Tato akce se setkala s velkým ohlasem a proto jsme se rozhodli v ní dále pokračovat.
I v průběhu celého letošního roku jsme nadále nejen od našich operovaných klientů získávali další brýle,které budou odeslány s novou EXPEDICÍ v průběhu října 2011.
Rádi bychom tímto poděkovali všem,kteří se společně s námi akce zúčastnili, stejně tak i těm, kteří se ještě rozhodnou své nepoužívané dioptrické či sluneční brýle darovat.


FOTOGRAFIE:


 Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.