Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI LÉTO! VELKÁ LETNÍ SLEVA!

Přestože si krásného teplého počasí již nějakou dobu užíváme, oficiálně léto začíná až dnes. Přivítejte ho s námi a užívejte si ho naplno bez obtěžujících brýlí či kontaktních čoček. Abychom vám to usnadnili, tak jsme pro vás připravili skvělou slevu až 10 000 Kč, která je připravena pro všechny klienty, kteří se rozhodnou během července, srpna nebo září letošního roku podstoupit laserové operace očí FEMTOLASIK nebo dokonce i iDESIGN iLASIK, který je považován za nejpřesnější a nejbezpečnější metodu korekce refrakčních vad (jako jediný splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA). Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

BRÝLE PRO NEPÁL – EXPEDICE TSUM VALLEY

BRÝLE PRO NEPÁL – EXPEDICE TSUM VALLEY

Již v průběhu loňského roku jsme vás informovali o probíhající charitativní akci BRÝLE PRO NEPÁL.
Občanské sdružení NAMASTÉ NEPÁL uspořádalo sbírku brýlí pro zrakově postižené obyvatele Nepálu, které jsme se účastnili i my.
Všichni zájemci mohli nosit své nepotřebné brýle do našich sběrných boxů a my je pak rádi předali potřebným.
Shromážděný materiál byl dopraven EXPEDICÍ TSUM VALLEY,která se uskutečnila v říjnu 2010,do odlehlého nepálského údolí Cchum.
Tato akce se setkala s velkým ohlasem a proto jsme se rozhodli v ní dále pokračovat.
I v průběhu celého letošního roku jsme nadále nejen od našich operovaných klientů získávali další brýle,které budou odeslány s novou EXPEDICÍ v průběhu října 2011.
Rádi bychom tímto poděkovali všem,kteří se společně s námi akce zúčastnili, stejně tak i těm, kteří se ještě rozhodnou své nepoužívané dioptrické či sluneční brýle darovat.


FOTOGRAFIE:


 Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.