Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI LÉTO! VELKÁ LETNÍ SLEVA!

Přestože si krásného teplého počasí již nějakou dobu užíváme, oficiálně léto začíná až dnes. Přivítejte ho s námi a užívejte si ho naplno bez obtěžujících brýlí či kontaktních čoček. Abychom vám to usnadnili, tak jsme pro vás připravili skvělou slevu až 10 000 Kč, která je připravena pro všechny klienty, kteří se rozhodnou během července, srpna nebo září letošního roku podstoupit laserové operace očí FEMTOLASIK nebo dokonce i iDESIGN iLASIK, který je považován za nejpřesnější a nejbezpečnější metodu korekce refrakčních vad (jako jediný splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA). Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

BENEFITY CAFÉ

Naše Refrakční centrum je již od roku 2009 smluvním partnerem společnosti EDENRED, která je poskytovatelem služeb pro firmy a veřejné instituce a to v oblasti zaměstnaneckých benefitů a motivace.
Již více než dva roky využíváte k úhradě laserové operace očí a rovněž dalších našich služeb produkty této firmy jako jsou poukázky Ticket Multi, Ticket Medica, Ticket Compliment dárkový nebo Ticket Benefit Card.
Rádi bychom vás tímto informovali, že od 1.11.2011 je možné naše služby objednat i přes webovou aplikaci BENEFITY CAFÉ, kterou možná využívá i váš zaměstnavatel.Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.