Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

PRIM. MUDR. PETR NOVÁK - JAK HO MOŽNÁ NEZNÁTE

Chcete-li se blíže seznámit s primářem MUDr. Petrem Novákem, spoluzakladatelem Refrakčního Centra Praha a zároveň jeho hlavním chirurgem v jedné osobě, nezapomeňte sledovat nejnovější vydání Top Star magazínu v úterý 22. 5. Začíná ve 22:50 na Primě a pořadem vás bude provázet tak jako vždy sympatický David Gránský. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

VĚTŠÍ RADOST Z AKTIVNÍHO ŽIVOTA RIKU HEINONENA

O podstoupení laserové operace očí jsem přemýšlel už dlouho – snad pět nebo šest let. Dokonce jsem jednou navštívil oční kliniku s tím, že zákrok podstoupím, ale pak jsem vycouval a rozhodl se to odložit. Abych byl upřímný, tak jsem se ve skutečnosti nemusel ničeho obávat, protože jsem měl pouze - 1,0 dioptrii a tak jsem se prostě tehdy rozhodl operaci nepodstoupit.


Vždy mě bavily všechny možné druhy sportů. Rád hraji hokej, golf i jiné další sporty a tak, abych při sportu ostře viděl, jsem byl nucen nosit kontaktní čočky. Ale nebyl jsem zrovna jejich velký fanoušek. Vždy jsem je nasazoval ve spěchu, občas jsem je někde zapomněl a jednou, když mi vypadly, tak jsem samozřejmě neměl ani jednu náhradní.


Jednoho dne mi můj velmi dobrý přítel vyprávěl o své velice pozitivní zkušeností s laserovou operací svých očí a o doktorovi Novákovi. A tak jsem si pomyslel, že nyní nadešel ten správný čas i pro mě !!! Již druhý den po diskuzi s ním jsem zatelefonoval do Refrakčního centra, abych si domluvil termín vstupního vyšetření. Doktor Klečka byl mimořádně ochotný , dával mi velmi jasné odpovědi na mé dotazy a na všechny mé obavy a starosti reagoval velmi profesionálně. Neměl jsem absolutně žádný důvod říci ne a tak jsem si okamžitě zarezervoval termín na operační zákrok!
Musím připustit, že když nadešel den operace, tak jsem měl žaludek jako na vodě. Obvykle z operačních zákroků nemívám strach , ale když jde o budoucnost mých očí, tak to je trochu jiný případ. Ale všechny mé obavy byly zbytečné. Doktor Novák mi velmi klidně během operace vysvětloval krok za krokem , co bude následovat , což mě totálně uklidňovalo. Celkově je operace sama o sobě extrémně rychlá, obě oči byly odoperovány asi za dvacet minut. Úžasné!


Večer po operaci jsem pociťoval jistý diskomfort, ale pak to již bylo v pořádku. Druhý den po zákroku bylo moje vidění perfektní a diskomfort byl již pryč. Tak jsem mohl jít hned ráno zpět naplno do práce. O pár dní později mé koukání bylo stále skvělé a naprosto perfektní. Možná to zní jako nesmysl, ale neuvěříte jaký je to pocit vidět před sebou celý golfový drive až dokonce.

 

Jestliže o laserové operaci očí uvažujete, tak vám definitivně doporučuji, abyste do toho šli. Skutečně bude mít pozitivní vliv na váš život. A pokud budete přemýšlet o místě, kde zákrok podstoupit, tak vám velice doporučuji Refrakční Centrum Praha. O všech jejich zaměstnancích a stejně tak i doktoru Klečkovi a Novákovi mohu říci jen samé pozitivní věci

 

Riku Heinonen
Manager
Finsko

Další reference naleznete zde.Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.