Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI LÉTO! VELKÁ LETNÍ SLEVA!

Přestože si krásného teplého počasí již nějakou dobu užíváme, oficiálně léto začíná až dnes. Přivítejte ho s námi a užívejte si ho naplno bez obtěžujících brýlí či kontaktních čoček. Abychom vám to usnadnili, tak jsme pro vás připravili skvělou slevu až 10 000 Kč, která je připravena pro všechny klienty, kteří se rozhodnou během července, srpna nebo září letošního roku podstoupit laserové operace očí FEMTOLASIK nebo dokonce i iDESIGN iLASIK, který je považován za nejpřesnější a nejbezpečnější metodu korekce refrakčních vad (jako jediný splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA). Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

VĚTŠÍ RADOST Z AKTIVNÍHO ŽIVOTA RIKU HEINONENA

O podstoupení laserové operace očí jsem přemýšlel už dlouho – snad pět nebo šest let. Dokonce jsem jednou navštívil oční kliniku s tím, že zákrok podstoupím, ale pak jsem vycouval a rozhodl se to odložit. Abych byl upřímný, tak jsem se ve skutečnosti nemusel ničeho obávat, protože jsem měl pouze - 1,0 dioptrii a tak jsem se prostě tehdy rozhodl operaci nepodstoupit.


Vždy mě bavily všechny možné druhy sportů. Rád hraji hokej, golf i jiné další sporty a tak, abych při sportu ostře viděl, jsem byl nucen nosit kontaktní čočky. Ale nebyl jsem zrovna jejich velký fanoušek. Vždy jsem je nasazoval ve spěchu, občas jsem je někde zapomněl a jednou, když mi vypadly, tak jsem samozřejmě neměl ani jednu náhradní.


Jednoho dne mi můj velmi dobrý přítel vyprávěl o své velice pozitivní zkušeností s laserovou operací svých očí a o doktorovi Novákovi. A tak jsem si pomyslel, že nyní nadešel ten správný čas i pro mě !!! Již druhý den po diskuzi s ním jsem zatelefonoval do Refrakčního centra, abych si domluvil termín vstupního vyšetření. Doktor Klečka byl mimořádně ochotný , dával mi velmi jasné odpovědi na mé dotazy a na všechny mé obavy a starosti reagoval velmi profesionálně. Neměl jsem absolutně žádný důvod říci ne a tak jsem si okamžitě zarezervoval termín na operační zákrok!
Musím připustit, že když nadešel den operace, tak jsem měl žaludek jako na vodě. Obvykle z operačních zákroků nemívám strach , ale když jde o budoucnost mých očí, tak to je trochu jiný případ. Ale všechny mé obavy byly zbytečné. Doktor Novák mi velmi klidně během operace vysvětloval krok za krokem , co bude následovat , což mě totálně uklidňovalo. Celkově je operace sama o sobě extrémně rychlá, obě oči byly odoperovány asi za dvacet minut. Úžasné!


Večer po operaci jsem pociťoval jistý diskomfort, ale pak to již bylo v pořádku. Druhý den po zákroku bylo moje vidění perfektní a diskomfort byl již pryč. Tak jsem mohl jít hned ráno zpět naplno do práce. O pár dní později mé koukání bylo stále skvělé a naprosto perfektní. Možná to zní jako nesmysl, ale neuvěříte jaký je to pocit vidět před sebou celý golfový drive až dokonce.

 

Jestliže o laserové operaci očí uvažujete, tak vám definitivně doporučuji, abyste do toho šli. Skutečně bude mít pozitivní vliv na váš život. A pokud budete přemýšlet o místě, kde zákrok podstoupit, tak vám velice doporučuji Refrakční Centrum Praha. O všech jejich zaměstnancích a stejně tak i doktoru Klečkovi a Novákovi mohu říci jen samé pozitivní věci

 

Riku Heinonen
Manager
Finsko

Další reference naleznete zde.Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.