Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

VALENTÝNSKÁ AKCE V REFRAKČNÍM CENTRU PRAHA

DOPŘEJTE SVÉ LÁSCE DÁREK S TRVALOU HODNOTOU! Zrak je jednou z nejcennějších věcí, co v životě máme. Dopřejte milovanému člověku nový pohled na svět bez brýlí a kontaktních čoček a radujte se společně z nových zážitků. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

REPORTÁŽ Z LASEROVÉ OPERACE OČÍ

Eva Decastelo AichmajerováV prosinci loňského roku laserová operace očí změnila život další naší klientce, známé moderátorce a herečce Evě Decastelo.
Nyní máte možnost shlédnout reportáž z této operace, která se nachází online na magazínu Super.cz. Na stránky s videem se dostane po kliknutí na obrázek níže. 

Eva Decastelo Aichmajerová videoVytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.