Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

VALENTÝNSKÁ AKCE V REFRAKČNÍM CENTRU PRAHA

DOPŘEJTE SVÉ LÁSCE DÁREK S TRVALOU HODNOTOU! Zrak je jednou z nejcennějších věcí, co v životě máme. Dopřejte milovanému člověku nový pohled na svět bez brýlí a kontaktních čoček a radujte se společně z nových zážitků. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

PRIM. MUDR. PETR NOVÁK V ČESKÉM ROZHLASE

Primář MUDr. Petr Novák bude v pátek 9.3. hostem kontaktního pořadu Třináctka, vysílaného od 13:00 na stanici Regina Českého rozhlasu. Tématem rozhovoru bude otázka standartů a nadstandartů v oftalmologii.
Do vysílání můžete i zavolat a pana primáře Nováka se zeptat na Vaše dotazy.

Pořad můžete poslouchat online zde.

 

 

Pokud vás zajímá názor oftalmologa na používání moderních technologií jako jsou např. elektronické knihy,tablety,plasmové obrazovky či 3D projekce a jejich vliv na váš zrak, poslechněte si zde záznam vysílání stanice Radiožurnál Českého rozhlasu.Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.