Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

PRIM. MUDR. PETR NOVÁK - JAK HO MOŽNÁ NEZNÁTE

Chcete-li se blíže seznámit s primářem MUDr. Petrem Novákem, spoluzakladatelem Refrakčního Centra Praha a zároveň jeho hlavním chirurgem v jedné osobě, nezapomeňte sledovat nejnovější vydání Top Star magazínu v úterý 22. 5. Začíná ve 22:50 na Primě a pořadem vás bude provázet tak jako vždy sympatický David Gránský. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

SPOLUPRÁCE - PROGRAM H PLUS

Rádi bychom vás informovali o navázání spolupráce našeho centra s moderním soukromým zdravotnickým zařízením Program H Plus. Klientům poskytuje špičkovou komplexní ambulantní a preventivní péči uzpůsobenou jejich aktuálním potřebám a časovým možnostem.

 

Poliklinika Programu H Plus sídlí v Pavilonu Jih v Kartouzské ulici v Praze 5 (v bezprostřední blízkosti Obchodního centra Nový Smíchov, s optimální dopravní dostupností). Na jednom místě, v jednom čase, v jedinečném prostředí, každý den je klientům k dispozici tým specialistů v oborech: osobní lékař, interna (pneumolog, dietolog), kardiologie, neurologie, oční lékařství, ORL, dermatologie, gynekologie, chirurgie, ortopedie, urologie, psychologie, stomatologie, dentální hygiena. Součástí poskytovaných služeb je 24 hodinový call servis, který zajišťuje konzultaci s osobním lékařem, pohotovostní ošetření, nebo výjezd lékaře za pacientem. Program H plus zaručuje zachování osobního přístupu a individuální péče i při zajišťování superspecializovaných vyšetření a následných hospitalizací (např. Nemocnice Na Homolce, Ústřední vojenská nemocnice, Gennet, Danglart). Ordinace jsou vybaveny nejmodernějšími diagnostickými a léčebnými technologiemi a stejně jako společné prostory zaručují soukromí, jsou plně klimatizovány, splňují nejpřísnější evropské normy. Klienti Programu H Plus mají v areálu polikliniky vyhrazena parkovací místa, vstup do recepce ambulantního zařízení je zajištěn vlastním výtahem. Samozřejmostí je komunikace v anglickém, ruském a německém jazyce. 

 
„Naší snahou je nabízet ucelené spektrum prvotřídních zdravotnických služeb, které jsou integrovány do jednotného informačního systému. Celý tento systém jsme vyvinuli na základě zkušeností ze zahraničí, inspirací nám bylo několik privátních klinik v Kalifornii. Digitalizaci zdravotnické dokumentace, její maximální propojení a přístupnost pro klienta přes spolehlivě zabezpečené webové rozhraní považuji za velkou přidanou hodnotu našich služeb. Plná informovanost všech ošetřujících lékařů a dobrá koordinace podporují dosažení nejvyšší kvality péče o pacienta“, říká MUDr. Oldřich Šubrt, který stojí za celým projektem.


Ke specifikům nového centra Programu H Plus v Kartouzské ulici patří i mimořádně atraktivní prostředí, už samo o sobě zdroj pozitivní, léčivé energie. Stěny zdobí kresby, grafiky, dřevoryty a litografie světových umělců, jako je Toyen, Josef Čapek, Joan Miró, Marc Chagall, Pablo Picasso, Salvador Dalí, Jiří Trnka, Oldřich Kulhánek, Tomáš Bím a další výtvarnici či fotografové.

 


Program H Plus, s.r.o.
Kartouzská 3274/10
150 00 Praha 5
www.programhplus.czVytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.