Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

PRIM. MUDR. PETR NOVÁK - JAK HO MOŽNÁ NEZNÁTE

Chcete-li se blíže seznámit s primářem MUDr. Petrem Novákem, spoluzakladatelem Refrakčního Centra Praha a zároveň jeho hlavním chirurgem v jedné osobě, nezapomeňte sledovat nejnovější vydání Top Star magazínu v úterý 22. 5. Začíná ve 22:50 na Primě a pořadem vás bude provázet tak jako vždy sympatický David Gránský. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

REFERENCE - Theodoros Giatras

Několik hodin před tím, než jsem navštívil Refrakční Centrum Praha, jsem seděl v letadle směřujícím z Řecka do Prahy. V té chvíli bych si nepomyslel, že je tak snadné, zbavit se během několika dní svých brýlí a to jednou provždy.
Samozřejmě, že jsem před laserovou operací očí měl obavy a o to víc, že operace měla být provedena v cizině. Návštěva Refrakčního Centra Praha a první kontakt s jeho zaměstnanci však pro mě byly skutečně příjemným překvapením.
Během rozhovoru, který jsem vedl s doktorem Petrem Novákem, jsem ztratil všechny svoje počáteční obavy. Vysvětlil mi velice detailně a vědecky průběh celého zákroku , veškerá jeho rizika i průběh veškeré péče v pooperačním období. Vzhledem k vynikajícím odborným a dlouhodobým zkušenostem zaměstnanců jsem neměl o operaci žádné pochybnosti.
Nyní mám nový život – život bez brýlí. Jsem za něj vděčný Refrakčnímu Centru Praha a zejména doktorovi Petru Novákovi.

 

Theodoros Giatras
Zakynthos

Další reference naleznete zde.

Μερικές ώρες πριν από την επίσκεψη στο ιατρικό κέντρο Refrakční Centrum Praha ήμουν μέσα στο αεροπλάνο ταξιδεύοντας από την Ελλάδα στην Πράγα και ποτέ δεν πίστευα ότι σε λίγες μέρες δεν θα χρειαζόμουν πια να χρησιμοποιώ γυαλιά για να μπορώ να βλέπω. Εξάλλου ανησυχούσα να κάνω εγχείρηση lasik στα μάτια μου, πολύ περισσότερο σε μια ξένη χώρα. Η επίσκεψη στο ιατρικό κέντρο Refrakční Centrum Praha και η επαφή με το προσωπικό ήταν η πρώτη ευχάριστη έκπληξη. Η επαφή μου όμως με τον Dr. Petr Novák μου έδιωξε κάθε ανησυχία. Μου εξήγησε με κάθε λεπτομέρεια και επιστημονικό τρόπο την διαδικασία, τους κινδύνους καθώς και τι θα πρέπει να προσέχω κατά την μετεγχειρητική περίοδο. Η άρτια επιστημονική του κατάρτιση δεν μου άφησε καμιά αμφιβολία για την επιτυχία της επέμβασης. Τώρα έχω μια καινούργια ζωή που ποτέ δεν θα μπορούσα να την σκεφθώ χωρίς γυαλιά. Ευγνωμονώ για αυτό το Refrakční Centrum Praha και τον MUDr. Petr NovákVytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.