Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI JARO BEZ BRÝLÍ! VELKÁ JARNÍ SLEVA V RCP!

Zbavte se své závislosti na brýlích a kontaktních čočkách pomocí bezbolestné a šetrné laserové operace očí. Využijte akční slevové nabídky, kterou pro vás připravilo Refrakční Centrum Praha jako dárek k Velikonocům. Všichni klienti, kteří se rozhodnou podstoupit laserovou operaci FemtoLASIK nebo iDESIGN iLASIK v období od 23.4. do konce května tohoto roku se mohou těšit na zajímavou slevu v celkové výši až 10 200 Kč. Laserová operace očí FemtoLASIK bude po slevě stát pouze 14 900 Kč za jedno oko, iLASIK iDESIGN 21 000 Kč za jedno oko. Tato procedura je dostupná jen u nás, jako na jediném pracovišti v ČR a zároveň jako jediná splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA. Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

SOUTĚŽ V ČASOPISE PESTRÝ SVĚT

vojta dykPřekážejí vám brýle při práci, sportu, v soukromém životě? Necítíte se s brýlemi příliš přitažlivě? Nemůžete nebo nechcete nosit kontaktní čočky? Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli kladně, na místě je ještě poslední otazník. Proč se dioptrií rychle a bezbolestně nezbavíte laserovou operací?

Nyní máte jedinečnou možnost získat operaci obou očí metodou Femtolasik zdarma! Jak? Připravili jsme pro vás soutěž v časopise Pestrý svět, který vyšel 23.května (číslo 21), o dva poukazy v celkové hodnotě 72 000 Kč. Dva vylosovaní výherci tak mohou vyhrát provedení laserové operaci obou očí metodou FEMTOLASIKLASIK na nejmodernější verzi excimer laseru VISX STAR S4 IR a femtosekundovém laseru iFs stejného výrobce.


Kombinace těchto přístrojů, ve spojení s technologií iDesign, je považována za nejpřesnější a nejbezpečnější metodu korekce refrakčních vad a jako jediná splňuje ta nejpřísnější kritéria pro piloty NASA.

Nenechte si tuto příležitost ujít!Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.