Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

PRIM. MUDR. PETR NOVÁK - JAK HO MOŽNÁ NEZNÁTE

Chcete-li se blíže seznámit s primářem MUDr. Petrem Novákem, spoluzakladatelem Refrakčního Centra Praha a zároveň jeho hlavním chirurgem v jedné osobě, nezapomeňte sledovat nejnovější vydání Top Star magazínu v úterý 22. 5. Začíná ve 22:50 na Primě a pořadem vás bude provázet tak jako vždy sympatický David Gránský. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

ROZHOVOR O LÉTU BEZ BRÝLÍ NA RÁDIU REGINA

Již zítra, v pátek 6. 6. 2014, bude pan primář MUDr. Petr Novák hostem kontaktního pořadu " Třináctka ", vysílaného od 13:00 na stanici Regina Českého rozhlasu.
Tématem rozhovoru s moderátorkou Ivanou Navrátilovou bude obecně léto bez brýlí tedy i vše o laserových a nitroočních operacích očí a novinkách z oboru oftalmologie. Své případné dotazy můžete během vysílání volat do studia.

Záznam vysílání si můžete poslechnout zde.Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.