Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

VALENTÝNSKÁ AKCE V REFRAKČNÍM CENTRU PRAHA

DOPŘEJTE SVÉ LÁSCE DÁREK S TRVALOU HODNOTOU! Zrak je jednou z nejcennějších věcí, co v životě máme. Dopřejte milovanému člověku nový pohled na svět bez brýlí a kontaktních čoček a radujte se společně z nových zážitků. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

ROZHOVOR O LÉTU BEZ BRÝLÍ NA RÁDIU REGINA

Již zítra, v pátek 6. 6. 2014, bude pan primář MUDr. Petr Novák hostem kontaktního pořadu " Třináctka ", vysílaného od 13:00 na stanici Regina Českého rozhlasu.
Tématem rozhovoru s moderátorkou Ivanou Navrátilovou bude obecně léto bez brýlí tedy i vše o laserových a nitroočních operacích očí a novinkách z oboru oftalmologie. Své případné dotazy můžete během vysílání volat do studia.

Záznam vysílání si můžete poslechnout zde.Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.