Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI LÉTO! VELKÁ LETNÍ SLEVA!

Přestože si krásného teplého počasí již nějakou dobu užíváme, oficiálně léto začíná až dnes. Přivítejte ho s námi a užívejte si ho naplno bez obtěžujících brýlí či kontaktních čoček. Abychom vám to usnadnili, tak jsme pro vás připravili skvělou slevu až 10 000 Kč, která je připravena pro všechny klienty, kteří se rozhodnou během července, srpna nebo září letošního roku podstoupit laserové operace očí FEMTOLASIK nebo dokonce i iDESIGN iLASIK, který je považován za nejpřesnější a nejbezpečnější metodu korekce refrakčních vad (jako jediný splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA). Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

ROZHOVOR S HERCEM A ZPĚVÁKEM BRAŇO POLÁKEM

Rozhovor s hercem a zpěvákem Braňo Polákem, který nedávno podstoupil laserovou operaci očí v Refrakčním centru Praha.

Muzikálový zpěvák a herec Braňo Polák se narodil ve Skalici na Slovensku. Absolvoval konzervatoř v Bratislavě a nastoupil na divadelní fakultu JAMU v Brně, obor herectví. Během studia dostal příležitost zahrát si ve filmech a televizních inscenacích a jako člen Městského divadla v Brně má za sebou řadu vystoupení v zahraničí s muzikálem West Side Story. Před nedávnem Braňo Polák podstoupil laserovou operaci v Refrakčním Centru Praha, která mu pomohla znovu k perfektnímu zraku.


Jak dlouho jste přemýšlel o operaci očí? Proč jste se pro ni nakonec rozhodl?
O operaci očí jsem přemýšlel už strašně dlouho, asi tak 10 let, a stále jsem si ověřoval u známých, jak jim to změnilo život. A proč jsem se pro operaci rozhodl? No protože si myslím, že je to zázrak, vrátit někomu zrak a myslím to doslovně. Já se moc těšil, až budu mít po operaci, vzbudím se a uvidím bez toho, abych si vzal čočky nebo brýle, prostě jen vstanu a uvidím znovu nerozmazaný svět.

Omezovaly Vás brýle v něčem? Třeba při sportu nebo v práci?
Ano, brýle mě strašně omezovaly, stejně tak čočky. Nejdřív jsem s nimi byl spokojený, ale po deseti letech už mě dost vyčerpávaly. Brýle jsem ven nikdy nenosil, pouze čočky, a ty mi po nějaké době začaly dělat problémy, oči mě pálily a svrběly, a tak jsem je musel vyndat. Pak jsem samozřejmě neviděl a byl jsem z toho nervózní. Takže pro mě byla operace dar z nebes!

Co nyní plánujete v pracovní sféře?
Opět se vrací na scénu Děti ráje, takže hodně představení, pak hraji v dalších činoherních počinech ve spolku Artur, například Dívčí válka nebo Mohu k tobě, v Divadle U Hasičů hrajeme Cestu kolem světa. Ale nejvíc mě teď zaměstnává HITCH, což je takové moje dítě. S kamarádem jsem založil agenturu na produkci eventů. Moc mě to teď baví, vidím v tom smysl, své zkušenosti nyní mohu předávat ostatním.


Jak jste se vlastně dostal k tomu, co teď děláte?
Hercem jsem chtěl být už jako dítě. Viděl jsem tu generaci úžasných herců jako Menšík, Brodský, Kopecký, Bohdalová, Sovák, Janžurová, Jirásková a já si řekl, že s nimi chci hrát a tak jsem šel na konzervatoř, poté na divadelní fakultu a začal jsem dělat divadlo a občas něco natočil. Nyní mě to už ale tolik nenaplňuje, a proto jsem se rozhodl být sám sobě pánem a založil HITCH.

Jaké jsou Vaše pocity nyní, několik týdnů po operaci? Jakou operaci jste podstoupil?
Po operaci jsem se cítil, jako kdyby nastal zázrak v mém životě. Panu primáři Novákovi jsem nesmírně vděčný a zavázán. Skutečně se mi hodně změnil život. Je to bomba, vidím a nemusím se ničím omezovat, a proto si říkám, že je to zázrak. Ta chvilková bolest, která byla po operaci, byla taky úžasná, protože jsem ji prospal. Co se týče typu operace, tak jsem v Refrakčním Centru Praha podstoupil to nejlepší, co se teď u nás nabízí. iDesign iLASIK, což je nejbezpečnější a nejpřesnější metoda, která dokonce jako jediná byla schválená i pro piloty NASA a US NAVY.

3.10.2013Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.