Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Refrakční Centrum Praha, sídlící v samotném srdci Prahy nedaleko Václavského náměstí, nabízí kvalitní oftalmologickou péči nejen zájemcům o laserové operace očí, ale všem, kdo se chtějí dobře starat o svůj zrak. Jedinečnou příležitostí dozvědět se vše potřebné o metodách laserových i nitroočních operací včetně individuálního posouzení konkrétní dioptrické vady a návrhu nejvhodnějšího řešení, je Den otevřených dveří, který Refrakční Centrum Praha pořádá v pátek 11. října 2019. Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

BRÝLE BAMBOO NOVĚ V RCP


Rádi bychom vás informovali, že od září tohoto roku je možné v našem centru zakoupit výrobky značky Bamboo.

Bamboo je nově založená česká značka dřevěných a bambusových výrobků, které jsou ručně vyráběny (tzv. "hand-made"). Je založena za účelem rozšíření módy u nás i o tyto druhy doplňků a výrobků. Chce poskytnout lidem, kteří se nebojí vyjádřit svůj postoj, možnost být jiný, odlišit se a zároveň vypadat fresh. Zároveň můžete vyjádřit svůj postoj a vztah k přírodě či ekologii. Jak je toho dosahováno? Výhodou dřevěných a bambusových produktů je jejich ekologičnost, konkrétně - použitím dřeva jakožto obnovitelného zdroje, v maximální možné míře se snažíme podpoporovat výsadbu pokácených dřevin, ekologický postup při výrobě (z největší části ruční výroba). Proto výroba Bamboo produktů méně zatěžuje přírodu než doposud vyráběné plastové a metalické produkty. Bamboo si po celou dobu stojí za ekologickým a šetrným postojem k přírodě,proto také nabízí pouze ekologické, ale zároveň jedinečné výrobky. Všechny tyto možnosti značka Bamboo nabízí právě teď!

Oceněné Bamboo výrobky mají všechny potřebné certifikáty pro možnost prodeje na trhu. V našem centru můžete zakoupit produkty jako dřevěné a bambusové brýle (sluneční i dioptrické), dřevěné a bambusové obaly na smartphony (zatím na iPhone 4/4S a iPhone 5, plánujeme rozhodně nabídku rozšířit i o obaly na smartphony jiných značek).


Kontaktní údaje
http://www.bamboo-shop.cz
https://www.facebook.com/pages/Dřevěné-a-bambusové-brýle-BAMBOO/302741766522316?id=302741766522316&sk=infoVytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.