Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI LÉTO! VELKÁ LETNÍ SLEVA!

Přestože si krásného teplého počasí již nějakou dobu užíváme, oficiálně léto začíná až dnes. Přivítejte ho s námi a užívejte si ho naplno bez obtěžujících brýlí či kontaktních čoček. Abychom vám to usnadnili, tak jsme pro vás připravili skvělou slevu až 10 000 Kč, která je připravena pro všechny klienty, kteří se rozhodnou během července, srpna nebo září letošního roku podstoupit laserové operace očí FEMTOLASIK nebo dokonce i iDESIGN iLASIK, který je považován za nejpřesnější a nejbezpečnější metodu korekce refrakčních vad (jako jediný splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA). Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

BRÝLE BAMBOO NOVĚ V RCP


Rádi bychom vás informovali, že od září tohoto roku je možné v našem centru zakoupit výrobky značky Bamboo.

Bamboo je nově založená česká značka dřevěných a bambusových výrobků, které jsou ručně vyráběny (tzv. "hand-made"). Je založena za účelem rozšíření módy u nás i o tyto druhy doplňků a výrobků. Chce poskytnout lidem, kteří se nebojí vyjádřit svůj postoj, možnost být jiný, odlišit se a zároveň vypadat fresh. Zároveň můžete vyjádřit svůj postoj a vztah k přírodě či ekologii. Jak je toho dosahováno? Výhodou dřevěných a bambusových produktů je jejich ekologičnost, konkrétně - použitím dřeva jakožto obnovitelného zdroje, v maximální možné míře se snažíme podpoporovat výsadbu pokácených dřevin, ekologický postup při výrobě (z největší části ruční výroba). Proto výroba Bamboo produktů méně zatěžuje přírodu než doposud vyráběné plastové a metalické produkty. Bamboo si po celou dobu stojí za ekologickým a šetrným postojem k přírodě,proto také nabízí pouze ekologické, ale zároveň jedinečné výrobky. Všechny tyto možnosti značka Bamboo nabízí právě teď!

Oceněné Bamboo výrobky mají všechny potřebné certifikáty pro možnost prodeje na trhu. V našem centru můžete zakoupit produkty jako dřevěné a bambusové brýle (sluneční i dioptrické), dřevěné a bambusové obaly na smartphony (zatím na iPhone 4/4S a iPhone 5, plánujeme rozhodně nabídku rozšířit i o obaly na smartphony jiných značek).


Kontaktní údaje
http://www.bamboo-shop.cz
https://www.facebook.com/pages/Dřevěné-a-bambusové-brýle-BAMBOO/302741766522316?id=302741766522316&sk=infoVytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.