Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Refrakční Centrum Praha, sídlící v samotném srdci Prahy nedaleko Václavského náměstí, nabízí kvalitní oftalmologickou péči nejen zájemcům o laserové operace očí, ale všem, kdo se chtějí dobře starat o svůj zrak. Jedinečnou příležitostí dozvědět se vše potřebné o metodách laserových i nitroočních operací včetně individuálního posouzení konkrétní dioptrické vady a návrhu nejvhodnějšího řešení, je Den otevřených dveří, který Refrakční Centrum Praha pořádá v pátek 11. října 2019. Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

REFERENCE GORDANA DESPOTOVIČ

Péči v Refrakčním Centru Praha mohu s čistým svědomím dále doporučit.
Od samého začátku jsem cítila, že je o mě dobře postaráno.
Vše, týkající se operace, mi bylo kompetentně a srozumitelně vysvětleno a to jak z technického tak i medicínského hlediska. Informována jsem byla i o možných komplikacích.
Zákrok byl bezbolestný a trval jen pár minut. Už po prvním dnu jsem viděla ostře.
Bez brýlí jsem se začala cítit nezávislá, kvalita mého života nastartovala směrem vzhůru. Dnes se cítím přešťastná a jsem moc ráda, že jsem se rozhodla tento krok učinit. Je to úplně nový životní pocit. Mohu jen dál doporučit.
Velký dík celému týmu RCP a obzvláště doktoru Novákovi za perfektní a vysoce profesionální péči.

Gordana Despotovič

zdravotní sestra, ŠvýcarskoVytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.