Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI LÉTO! VELKÁ LETNÍ SLEVA!

Přestože si krásného teplého počasí již nějakou dobu užíváme, oficiálně léto začíná až dnes. Přivítejte ho s námi a užívejte si ho naplno bez obtěžujících brýlí či kontaktních čoček. Abychom vám to usnadnili, tak jsme pro vás připravili skvělou slevu až 10 000 Kč, která je připravena pro všechny klienty, kteří se rozhodnou během července, srpna nebo září letošního roku podstoupit laserové operace očí FEMTOLASIK nebo dokonce i iDESIGN iLASIK, který je považován za nejpřesnější a nejbezpečnější metodu korekce refrakčních vad (jako jediný splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA). Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

REFERENCE GORDANA DESPOTOVIČ

Péči v Refrakčním Centru Praha mohu s čistým svědomím dále doporučit.
Od samého začátku jsem cítila, že je o mě dobře postaráno.
Vše, týkající se operace, mi bylo kompetentně a srozumitelně vysvětleno a to jak z technického tak i medicínského hlediska. Informována jsem byla i o možných komplikacích.
Zákrok byl bezbolestný a trval jen pár minut. Už po prvním dnu jsem viděla ostře.
Bez brýlí jsem se začala cítit nezávislá, kvalita mého života nastartovala směrem vzhůru. Dnes se cítím přešťastná a jsem moc ráda, že jsem se rozhodla tento krok učinit. Je to úplně nový životní pocit. Mohu jen dál doporučit.
Velký dík celému týmu RCP a obzvláště doktoru Novákovi za perfektní a vysoce profesionální péči.

Gordana Despotovič

zdravotní sestra, ŠvýcarskoVytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.