Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI JARO BEZ BRÝLÍ! VELKÁ JARNÍ SLEVA V RCP!

Zbavte se své závislosti na brýlích a kontaktních čočkách pomocí bezbolestné a šetrné laserové operace očí. Využijte akční slevové nabídky, kterou pro vás připravilo Refrakční Centrum Praha jako dárek k Velikonocům. Všichni klienti, kteří se rozhodnou podstoupit laserovou operaci FemtoLASIK nebo iDESIGN iLASIK v období od 23.4. do konce května tohoto roku se mohou těšit na zajímavou slevu v celkové výši až 10 200 Kč. Laserová operace očí FemtoLASIK bude po slevě stát pouze 14 900 Kč za jedno oko, iLASIK iDESIGN 21 000 Kč za jedno oko. Tato procedura je dostupná jen u nás, jako na jediném pracovišti v ČR a zároveň jako jediná splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA. Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

REFERENCE GORDANA DESPOTOVIČ

Péči v Refrakčním Centru Praha mohu s čistým svědomím dále doporučit.
Od samého začátku jsem cítila, že je o mě dobře postaráno.
Vše, týkající se operace, mi bylo kompetentně a srozumitelně vysvětleno a to jak z technického tak i medicínského hlediska. Informována jsem byla i o možných komplikacích.
Zákrok byl bezbolestný a trval jen pár minut. Už po prvním dnu jsem viděla ostře.
Bez brýlí jsem se začala cítit nezávislá, kvalita mého života nastartovala směrem vzhůru. Dnes se cítím přešťastná a jsem moc ráda, že jsem se rozhodla tento krok učinit. Je to úplně nový životní pocit. Mohu jen dál doporučit.
Velký dík celému týmu RCP a obzvláště doktoru Novákovi za perfektní a vysoce profesionální péči.

Gordana Despotovič

zdravotní sestra, ŠvýcarskoVytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.