Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

PRIM. MUDR. PETR NOVÁK - JAK HO MOŽNÁ NEZNÁTE

Chcete-li se blíže seznámit s primářem MUDr. Petrem Novákem, spoluzakladatelem Refrakčního Centra Praha a zároveň jeho hlavním chirurgem v jedné osobě, nezapomeňte sledovat nejnovější vydání Top Star magazínu v úterý 22. 5. Začíná ve 22:50 na Primě a pořadem vás bude provázet tak jako vždy sympatický David Gránský. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

SOUTĚŽ V ČASOPISE PESTRÝ SVĚT

Překážejí vám brýle při práci, sportu, v soukromém životě? Necítíte se s brýlemi příliš přitažlivě? Nemůžete nebo nechcete nosit kontaktní čočky? Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli kladně, na místě je ještě poslední otazník. Proč se dioptrií rychle a bezbolestně nezbavíte laserovou operací?

Nyní máte jedinečnou možnost získat operace obou očí metodou iLASIK zdarma! Jak? Připravili jsme pro vás soutěž v časopise Pestrý svět, který vyjde 10.července 2014 , o dva poukazy v celkové hodnotě 92 000 Kč. Dva vylosovaní výherci tak mohou vyhrát provedení laserové operace obou očí metodou iLASIK na nejmodernější verzi excimer laseru VISX STAR S4 IR a femtosekundovém laseru iFs stejného výrobce.


Kombinace těchto přístrojů, ve spojení s technologií iDesign, je považována za nejpřesnější a nejbezpečnější metodu korekce refrakčních vad a jako jediná splňuje ta nejpřísnější kritéria pro piloty NASA.

Nenechte si tuto příležitost ujít!

Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.