Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI JARO BEZ BRÝLÍ! VELKÁ JARNÍ SLEVA V RCP!

Zbavte se své závislosti na brýlích a kontaktních čočkách pomocí bezbolestné a šetrné laserové operace očí. Využijte akční slevové nabídky, kterou pro vás připravilo Refrakční Centrum Praha jako dárek k Velikonocům. Všichni klienti, kteří se rozhodnou podstoupit laserovou operaci FemtoLASIK nebo iDESIGN iLASIK v období od 23.4. do konce května tohoto roku se mohou těšit na zajímavou slevu v celkové výši až 10 200 Kč. Laserová operace očí FemtoLASIK bude po slevě stát pouze 14 900 Kč za jedno oko, iLASIK iDESIGN 21 000 Kč za jedno oko. Tato procedura je dostupná jen u nás, jako na jediném pracovišti v ČR a zároveň jako jediná splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA. Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

PRIMÁŘ MUDR.PETR NOVÁK HOSTEM POŘADU SAMA DOMA

Je potřeba si uvědomit, že oči máme jen jedny. Jejich onemocnění totiž vždy představuje riziko, které může značně ovlivňovat vidění, a tím kvalitu našeho života. Je dobré ho nepodceňovat a při jakýchkoli příznacích navštívit lékaře. A právě problémy s očima, očními vadami a nemocemi se bude celý tento týden zabývat pořad České televize Sama doma.

Hostem tohoto kontaktního publicistického pořadu bude v úterý 4.11. primář MUDr. Petr Novák.

Takže pokud Vás zajímají novinky z oblasti oční mikrochirurgie, nezapomeňte zítra tento pořad sledovat v čase mezi 12:30 a 14:00.

Vysíláním vás budou provázet moderátorky Ester Janečková a Stáňa Lekešová.

Záznam pořadu si můžete poslechnout zde.Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.