Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

VALENTÝNSKÁ AKCE V REFRAKČNÍM CENTRU PRAHA

DOPŘEJTE SVÉ LÁSCE DÁREK S TRVALOU HODNOTOU! Zrak je jednou z nejcennějších věcí, co v životě máme. Dopřejte milovanému člověku nový pohled na svět bez brýlí a kontaktních čoček a radujte se společně z nových zážitků. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

PRIMÁŘ MUDR.PETR NOVÁK HOSTEM POŘADU SAMA DOMA

Je potřeba si uvědomit, že oči máme jen jedny. Jejich onemocnění totiž vždy představuje riziko, které může značně ovlivňovat vidění, a tím kvalitu našeho života. Je dobré ho nepodceňovat a při jakýchkoli příznacích navštívit lékaře. A právě problémy s očima, očními vadami a nemocemi se bude celý tento týden zabývat pořad České televize Sama doma.

Hostem tohoto kontaktního publicistického pořadu bude v úterý 4.11. primář MUDr. Petr Novák.

Takže pokud Vás zajímají novinky z oblasti oční mikrochirurgie, nezapomeňte zítra tento pořad sledovat v čase mezi 12:30 a 14:00.

Vysíláním vás budou provázet moderátorky Ester Janečková a Stáňa Lekešová.

Záznam pořadu si můžete poslechnout zde.Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.