Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI LÉTO! VELKÁ LETNÍ SLEVA!

Přestože si krásného teplého počasí již nějakou dobu užíváme, oficiálně léto začíná až dnes. Přivítejte ho s námi a užívejte si ho naplno bez obtěžujících brýlí či kontaktních čoček. Abychom vám to usnadnili, tak jsme pro vás připravili skvělou slevu až 10 000 Kč, která je připravena pro všechny klienty, kteří se rozhodnou během července, srpna nebo září letošního roku podstoupit laserové operace očí FEMTOLASIK nebo dokonce i iDESIGN iLASIK, který je považován za nejpřesnější a nejbezpečnější metodu korekce refrakčních vad (jako jediný splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA). Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

PRIMÁŘ MUDR.PETR NOVÁK HOSTEM POŘADU SAMA DOMA

Je potřeba si uvědomit, že oči máme jen jedny. Jejich onemocnění totiž vždy představuje riziko, které může značně ovlivňovat vidění, a tím kvalitu našeho života. Je dobré ho nepodceňovat a při jakýchkoli příznacích navštívit lékaře. A právě problémy s očima, očními vadami a nemocemi se bude celý tento týden zabývat pořad České televize Sama doma.

Hostem tohoto kontaktního publicistického pořadu bude v úterý 4.11. primář MUDr. Petr Novák.

Takže pokud Vás zajímají novinky z oblasti oční mikrochirurgie, nezapomeňte zítra tento pořad sledovat v čase mezi 12:30 a 14:00.

Vysíláním vás budou provázet moderátorky Ester Janečková a Stáňa Lekešová.

Záznam pořadu si můžete poslechnout zde.Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.