Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

PRIM. MUDR. PETR NOVÁK - JAK HO MOŽNÁ NEZNÁTE

Chcete-li se blíže seznámit s primářem MUDr. Petrem Novákem, spoluzakladatelem Refrakčního Centra Praha a zároveň jeho hlavním chirurgem v jedné osobě, nezapomeňte sledovat nejnovější vydání Top Star magazínu v úterý 22. 5. Začíná ve 22:50 na Primě a pořadem vás bude provázet tak jako vždy sympatický David Gránský. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

ROZHOVOR S HEREČKOU A VÝTVARNICÍ IVOU HŰTTNEROVOU

Iva Hüttnerová se své původní herecké profesi již prakticky nevěnuje, o to víc se ale uplatňuje jako výtvarnice a autorka osobitých malířských děl. Dodnes realizovala na 200 autorských výstav v Čechách, na Moravě, na Slovensku, ve Stockholmu a v New Yorku. Její obrazy jsou součástí stálých expozic naivního umění v Paříži a Hamburku a je evidována v zahraničních encyklopediích např. v Japonsku, Francii a Švédsku. Šest let moderovala a autorsky vytvářela pořad Domácí Štěstí v České televizi a několik roků pořad Barvy života speciál. Na televizní obrazovce se v poslední době objevila i v rámci televizních seriálů „Ach ty Vraždy“ a „Ordinace v růžové zahradě“. Iva Hüttnerová se také zařadila mezi další spokojené klienty našeho Centra.

Paní Hüttnerová jak jste se k malování dostala a co Vám do Vašeho života přináší?
Ráda jsem malovala už od dětství, ale „doopravdy“ a pravidelně jsem začala, až když jsem čekala syna a nemohla už hrát v divadle. Synovi je dnes 42 let, já malování už nikdy neopustila. Je to můj koníček, způsob odpočinku a řadu let i moje druhá profese. A také ideální protipól k herecké práci. Nedávno proběhla Vaše autorská výstava na Novoměstské radnici v Praze, jaká Vaše díla jsme tam mohli vidět? Na Novoměstské radnici jsem měla výstavu už potřetí, je to krásné místo a přišlo tam opravdu hodně lidí. Vystavovala jsem olejové originály a grafické listy, které jsem namalovala během posledních deseti let.

Jaké umění máte sama ráda, máte své oblíbené umělce?
Mám ráda všechny umělecké obory, nejbližší je mi samozřejmě divadlo, ráda chodím na výstavy, na koncerty, do kina. V každém odvětví mám své favority, kteří mi jsou něčím blízcí a které obdivuji.

Víme, že máte ráda staré věci s duší, kde se takové hledají?
Staré věci jsem začala sbírat před desítkami let, kdy to ještě nebylo módní a daly se sehnat zajímavé kousky za pár korun. Dodnes ráda obcházím bazary, vetešnictví a blešáky, i když se sbíráním jsem už hodně polevila. Z prostého důvodu - není kam to dávat. Ale na jaře chystám výstavu své sbírky na zámku v Klášterci nad Ohří, na tu se moc těším.

V posledních letech hrajete v úspěšném seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě. Setkala jste se se zvýšenou popularitou po natáčení seriálu? Jak je Vám blízká role paní Lepařové?
Ordinace v Růžové zahradě je můj první seriál, a to, na co jsou moji kolegové dávno zvyklí, mě trochu zaskočilo. Pozornost diváků je někdy příjemná, někdy méně, ale patří to k mé práci. Jsem ráda, že lidé mají Lepařku rádi stejně jako já. Je to dobře napsaná postava, která má vývoj a smysl pro humor. Když dostanu nový scénář jsem vždycky zvědavá, jaký bude její další osud.

O Vaše oči se starají v Refrakčním Centru Praha, konkrétně pan primář Novák. Jste s péčí tohoto odborníka spokojená?
Odstranění dioptrií jsem absolvovala zhruba před rokem. Ze zákroku jsem měla samozřejmě strach, asi jako každý. Hlavně díky laskavému profesionálnímu přístupu pana primáře Nováka jsem se obav rychle zbavila a o bolesti nemůže být ani řeč. Už se netrápím střídáním brýlí na blízko a na dálku A na malování vidím výborně.

Co chystáte do budoucna?
Těším na další natáčení Ordinace v růžové zahradě, budu jezdit na zájezdy s představením Manželské štěstí a na besedy s diváky. Chtěla bych toho co nejvíce namalovat, protože mám před sebou v letošním roce několik výstav v Čechách a na Moravě. A také bych ráda našla čas pro mou zahradu, protože zahradničení mě baví a nejvíc u něj odpočinu.Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.