Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI LÉTO! VELKÁ LETNÍ SLEVA!

Přestože si krásného teplého počasí již nějakou dobu užíváme, oficiálně léto začíná až dnes. Přivítejte ho s námi a užívejte si ho naplno bez obtěžujících brýlí či kontaktních čoček. Abychom vám to usnadnili, tak jsme pro vás připravili skvělou slevu až 10 000 Kč, která je připravena pro všechny klienty, kteří se rozhodnou během července, srpna nebo září letošního roku podstoupit laserové operace očí FEMTOLASIK nebo dokonce i iDESIGN iLASIK, který je považován za nejpřesnější a nejbezpečnější metodu korekce refrakčních vad (jako jediný splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA). Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

REFERENCE ANDREEA RAMONA TUSCU

Jsem skutečně šťastná, že jsem měla kuráž podstoupit laserovou operaci očí .

K výběru této skvělé kliniky ( Refrakční Centrum Praha s.r.o.) jsem byla skutečně inspirovaná.

K operaci mě  přesvědčil jeden z mých kolegů, klinika tehdy poskytovala speciální nabídku pro přátele a tak jsme šli J. Byla jsem skutečně šťastná, že personál kliniky hovořil anglicky. Já totiž neumím česky a to je v pak v ústavech zdravotní péče velký problém.

Operace samotná nebyla nic obtížného, tak jak jsem očekávala. Proces přípravy zabral více času než operace samotná a nakonec to nebylo vůbec nic bolestivého. První večer po operaci jsem cítila jen nějaké svědění a mírný diskomfort, jako když máte písek v očích a po celou dobu jsem cítila potřebu si oči promnout. Byla jsem velice citlivá na světlo , ale již příští den jsem byla schopná sedět před počítačem a třetí den po operaci jsem se již vrátila zpět do práce.

Vůbec nelituji, že jsem využila příležitosti podstoupit tento zákrok a určitě bych to udělala znovu,pokud bych se měla rozhodovat.Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.