Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

VALENTÝNSKÁ AKCE V REFRAKČNÍM CENTRU PRAHA

DOPŘEJTE SVÉ LÁSCE DÁREK S TRVALOU HODNOTOU! Zrak je jednou z nejcennějších věcí, co v životě máme. Dopřejte milovanému člověku nový pohled na svět bez brýlí a kontaktních čoček a radujte se společně z nových zážitků. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

REFERENCE ANDREEA RAMONA TUSCU

Jsem skutečně šťastná, že jsem měla kuráž podstoupit laserovou operaci očí .

K výběru této skvělé kliniky ( Refrakční Centrum Praha s.r.o.) jsem byla skutečně inspirovaná.

K operaci mě  přesvědčil jeden z mých kolegů, klinika tehdy poskytovala speciální nabídku pro přátele a tak jsme šli J. Byla jsem skutečně šťastná, že personál kliniky hovořil anglicky. Já totiž neumím česky a to je v pak v ústavech zdravotní péče velký problém.

Operace samotná nebyla nic obtížného, tak jak jsem očekávala. Proces přípravy zabral více času než operace samotná a nakonec to nebylo vůbec nic bolestivého. První večer po operaci jsem cítila jen nějaké svědění a mírný diskomfort, jako když máte písek v očích a po celou dobu jsem cítila potřebu si oči promnout. Byla jsem velice citlivá na světlo , ale již příští den jsem byla schopná sedět před počítačem a třetí den po operaci jsem se již vrátila zpět do práce.

Vůbec nelituji, že jsem využila příležitosti podstoupit tento zákrok a určitě bych to udělala znovu,pokud bych se měla rozhodovat.Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.