Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI JARO BEZ BRÝLÍ! VELKÁ JARNÍ SLEVA V RCP!

Zbavte se své závislosti na brýlích a kontaktních čočkách pomocí bezbolestné a šetrné laserové operace očí. Využijte akční slevové nabídky, kterou pro vás připravilo Refrakční Centrum Praha jako dárek k Velikonocům. Všichni klienti, kteří se rozhodnou podstoupit laserovou operaci FemtoLASIK nebo iDESIGN iLASIK v období od 23.4. do konce května tohoto roku se mohou těšit na zajímavou slevu v celkové výši až 10 200 Kč. Laserová operace očí FemtoLASIK bude po slevě stát pouze 14 900 Kč za jedno oko, iLASIK iDESIGN 21 000 Kč za jedno oko. Tato procedura je dostupná jen u nás, jako na jediném pracovišti v ČR a zároveň jako jediná splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA. Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

REFERENCE MUDR. LUBICA KUPCOVÁ

Kvůli krátkozrakosti a astigmatismu jsem nosila brýle již od 8 let. Ke konci jsem měla již více než - 5 dioptrií. Od doby mého dospívání jsem používala kontaktní čočky. S těmi klasickými jsem však neviděla příliš dobře, torické čočky mě začaly po několika hodinách obtěžovat a mé oči se velice rychle vysoušely.O podstoupení laserové operaci očí jsem přemýšlela dlouho, protože jsem se jí obávala. Primář Novák si však našel dostatek času na všechny mé otázky a pochybnosti,vyšetřoval mé oči pozorně jak před operací, tak i po ní.

Na podzim roku 2014 jsem se pro laserovou operaci očí konečně rozhodla a bylo to rozhodnutí správné. Nejen doktor Novák , ale všichni zaměstnanci Refrakčního centra byli velice ochotní, laskaví, uklidňovali mě a mnohokrát vysvětlovali všechny kroky, které budou operaci předcházet i ty, co budou následovat po ní. Celý zákrok byl rychlý a provedený najednou.Bezprostředně po operaci byly mé oči trochu podrážděné,ale příští den jsem již viděla ostře - poprvé v mém životě. Po roce stále vidím perfektně a je to báječný pocit.Laserovou operaci očí mohu jen doporučit - zejména vynikající péči Refrakčního Centra Praha.

Lubica Kupcová
lékařka
Slovenská republika/SRNVytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.