Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
PŘIVÍTEJTE S NÁMI LÉTO! VELKÁ LETNÍ SLEVA!

Přestože si krásného teplého počasí již nějakou dobu užíváme, oficiálně léto začíná až dnes. Přivítejte ho s námi a užívejte si ho naplno bez obtěžujících brýlí či kontaktních čoček. Abychom vám to usnadnili, tak jsme pro vás připravili skvělou slevu až 10 000 Kč, která je připravena pro všechny klienty, kteří se rozhodnou během července, srpna nebo září letošního roku podstoupit laserové operace očí FEMTOLASIK nebo dokonce i iDESIGN iLASIK, který je považován za nejpřesnější a nejbezpečnější metodu korekce refrakčních vad (jako jediný splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA). Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

REFERENCE MUDR. LUBICA KUPCOVÁ

Kvůli krátkozrakosti a astigmatismu jsem nosila brýle již od 8 let. Ke konci jsem měla již více než - 5 dioptrií. Od doby mého dospívání jsem používala kontaktní čočky. S těmi klasickými jsem však neviděla příliš dobře, torické čočky mě začaly po několika hodinách obtěžovat a mé oči se velice rychle vysoušely.O podstoupení laserové operaci očí jsem přemýšlela dlouho, protože jsem se jí obávala. Primář Novák si však našel dostatek času na všechny mé otázky a pochybnosti,vyšetřoval mé oči pozorně jak před operací, tak i po ní.

Na podzim roku 2014 jsem se pro laserovou operaci očí konečně rozhodla a bylo to rozhodnutí správné. Nejen doktor Novák , ale všichni zaměstnanci Refrakčního centra byli velice ochotní, laskaví, uklidňovali mě a mnohokrát vysvětlovali všechny kroky, které budou operaci předcházet i ty, co budou následovat po ní. Celý zákrok byl rychlý a provedený najednou.Bezprostředně po operaci byly mé oči trochu podrážděné,ale příští den jsem již viděla ostře - poprvé v mém životě. Po roce stále vidím perfektně a je to báječný pocit.Laserovou operaci očí mohu jen doporučit - zejména vynikající péči Refrakčního Centra Praha.

Lubica Kupcová
lékařka
Slovenská republika/SRNVytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.