Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

PRIM. MUDR. PETR NOVÁK - JAK HO MOŽNÁ NEZNÁTE

Chcete-li se blíže seznámit s primářem MUDr. Petrem Novákem, spoluzakladatelem Refrakčního Centra Praha a zároveň jeho hlavním chirurgem v jedné osobě, nezapomeňte sledovat nejnovější vydání Top Star magazínu v úterý 22. 5. Začíná ve 22:50 na Primě a pořadem vás bude provázet tak jako vždy sympatický David Gránský. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

REFERENCE MUDR. LUBICA KUPCOVÁ

Kvůli krátkozrakosti a astigmatismu jsem nosila brýle již od 8 let. Ke konci jsem měla již více než - 5 dioptrií. Od doby mého dospívání jsem používala kontaktní čočky. S těmi klasickými jsem však neviděla příliš dobře, torické čočky mě začaly po několika hodinách obtěžovat a mé oči se velice rychle vysoušely.O podstoupení laserové operaci očí jsem přemýšlela dlouho, protože jsem se jí obávala. Primář Novák si však našel dostatek času na všechny mé otázky a pochybnosti,vyšetřoval mé oči pozorně jak před operací, tak i po ní.

Na podzim roku 2014 jsem se pro laserovou operaci očí konečně rozhodla a bylo to rozhodnutí správné. Nejen doktor Novák , ale všichni zaměstnanci Refrakčního centra byli velice ochotní, laskaví, uklidňovali mě a mnohokrát vysvětlovali všechny kroky, které budou operaci předcházet i ty, co budou následovat po ní. Celý zákrok byl rychlý a provedený najednou.Bezprostředně po operaci byly mé oči trochu podrážděné,ale příští den jsem již viděla ostře - poprvé v mém životě. Po roce stále vidím perfektně a je to báječný pocit.Laserovou operaci očí mohu jen doporučit - zejména vynikající péči Refrakčního Centra Praha.

Lubica Kupcová
lékařka
Slovenská republika/SRNVytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.