Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

PRIM. MUDR. PETR NOVÁK - JAK HO MOŽNÁ NEZNÁTE

Chcete-li se blíže seznámit s primářem MUDr. Petrem Novákem, spoluzakladatelem Refrakčního Centra Praha a zároveň jeho hlavním chirurgem v jedné osobě, nezapomeňte sledovat nejnovější vydání Top Star magazínu v úterý 22. 5. Začíná ve 22:50 na Primě a pořadem vás bude provázet tak jako vždy sympatický David Gránský. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

SBÍRKA BRÝLÍ STÁLE TRVÁ


Je to již více než šest let, co se Refrakční Centrum Praha spolupodílí na pořádání charitativních akcí spojených se sběrem nepotřebných brýlí a jejich následném odesílání do těch částí světa, kde je jich nejvíce zapotřebí. Ve spolupráci s občanským sdružením Namasté Nepál jsme po dobu několika let posílali brýle do Nepálu, především do odlehlého nepálského údolí Cchum, kam byly dopravovány pomocí expedice. Poté, co jsme uspokojili veškerou poptávku v této oblasti , jsme se rozhodli pomáhat dále.

Navázali jsme tedy úspěšnou spolupráci s Lions Club International. V Refrakčním Centru Praha naleznete sběrné boxy na brýle, kam mohou dárci odkládat své nepotřebné brýle a to jak dioptrické, tak i sluneční. Po naplnění boxů jsou tyto odesílány Lionským klubem do jednoho z mezinárodních sběrných center, v našem případě do Itálie. Zde jsou brýle tříděny a následně rozesílány do celého světa.

Rádi bychom touto cestou  poděkovali té velké spoustě lidí, která přispěla a vlastně stále přispívá svými nepotřebnými brýlemi do naší sbírky.
Ať již to byli jednotlivci z řad našich klientů, kteří úspěšně podstoupili operační zákrok, tak třeba i lidé z druhého konce naší republiky, kterým nebylo líto obětovat nemalé poštovné a pár kousků brýlí poslat.
Do akce se s chutí zapojila i spousta organizací například dětská organizace Fénix ze Slovenské republiky, děti ze ZŠ JUDr. Josefa Mareše a MŠ Znojmo, gymnázium Thomase Manna z Prahy 8, ZŠ a MŠ Chodov a mnoho dalších.
Jsme rádi, že se mezi námi stále nachází tolik lidí, ochotných pomoci těm, kteří v životě neměli takové štěstí!

Pokud máte tedy doma nepotřebné  brýle ( dioptrické, sluneční, dětské) , tak je prosím přineste k nám do centra, které sídlí na  adrese Refrakční Centrum Praha, Olivova 4, Praha 1,110 00. Brýle můžete taktéž zaslat poštou .

Brýle by měly být čisté a v nepoškozeném stavu.

Pro více informací nás kontaktujte telefonicky na číslech 224505161-3 nebo pomocí emailu rcp@seznam.cz

Více informací také na oficiálních stránkách projektu zde.

 Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.