Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
OČNÍ CHOROBY V DĚTSKÉM VĚKU

Je vaše dítě nesoustředěné, stěžuje si na bolesti hlavy, mne si často oči? To jsou jen některé ze syndromů, které mohou rodiče upozornit na to, že se zrakem jejich potomků není něco v pořádku. Vrozené a získané oční vady u dětí mohou při neznalosti, a tedy neléčení, způsobit další zhoršování zraku a fatální následky v dospělosti. Více

REFERENCE DR. SOŇA DÄNZER

Podstoupení laserové operace očí v Refrakčním Centru Praha bylo jedním z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Před operací jsem měla -3,0 dioptrie na obou očích a po mnoho let jsem nosila kontaktní čočky. Permanentně jsem s nimi měla potíže, hlavně kvůli suchým a podrážděným očím. Tak jsem se rozhodla podstoupit vyšetření v Refrakčním Centru, protože to bylo ve srovnání se Švýcarskem lépe cenově dostupné. Jak se ukázalo, byla jsem výborný kandidát na laserovou operaci a tak jsem se rozhodla do toho jít. Celý tým Refrakčního Centra se choval velice přátelsky, Dr. Novák byl mimořádně kompetentní a vzbuzující důvěru, takže jsem měla pocit, že jsem o všem dobře informována a je o mě dobře postaráno. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

Proč právě k nám

kvalita

 • Refrakční Centrum Praha s.r.o. zaměstnává tým prvotřídních odborníků na poli diagnostiky a oftalmochirurgie, kteří patří k uznávaným kapacitám ve svém oboru nejen u nás, ale i v zahraničí.
 • V Refrakčním centru poskytujeme 100% záruku, že budete operováni pouze zkušenými chirurgy. Laserové refrakční zákroky provádíme již od roku 1995, patříme k zařízením s největšími zkušenostmi v ČR.
 • Jsme vybaveni špičkovou technikou renomovaných značek. Diagnostické jednotky stejně jako excimer laser jsou od firmy Bausch&Lomb. Tato značka je vůbec nejrozšířenější excimer laserovou technologií po celém světě.
 • Kvalita zákroku prováděného v našem Centru je Vám garantována na podkladě smlouvy s klientem.

lokalita

 • Refrakční centrum má ideální umístění prakticky v historickém srdci Prahy. V těsném sousedství naleznete metro, tramvajová spojení i mezinárodní vlakové nádraží / vše cca 5 minut /.
 • K parkování mohou naši klienti využívat střežené podzemní parkoviště přímo v budově sídla firmy. Parkování je možné po předchozí domluvě a to ZCELA ZDARMA.
 • Nabízíme pomoc při zajištění ubytování mimopražských klientů a cizinců, zajištění odvozu vozy taxi apod.

péče o klienta

 • Snažíme se stále zlepšovat naši práci na základě přání a doporučení našich klientů.
 • Čekací doby na vstupní vyšetření i refrakční zákrok v našem Centru obvykle nepřesahují dobu dvou týdnů, snažíme se individuálně přistupovat k potřebám každého klienta.
 • V našem Centru hovoříme světovými jazyky /AJ, NJ, FJ/, v případě potřeby Vám pomůžeme zajistit překladatele z dalších jazyků.
 • Na požádání vystavíme zprávu pro Vašeho ošetřujícího lékaře, zaměstnavatele nebo zdravotní pojišťovnu, samozřejmostí je pak vystavení potřebného potvrzení k řidičskému průkazu.
 • Vámi objednané kontaktní čočky pro vás zajistíme do 48 hodin, mimopražští klienti zajisté uvítají výhodu zasílání kontaktních čoček na dobírku.

finance

 • Platby za vyšetření , operační zákroky a všechny další služby v našem Centru Vám umožníme dle Vašeho přání a to v hotovosti, platebními kartami nebo bezhotovostním převodem.
 • Od 1.7.2009 nabízíme také možnost úhrady platby v EURO a to dle aktuálního kurzu vyhlašovaného Refrakční Centrum Praha s.r.o.
 • Pokud nemáte na zákrok dostatek vlastních finančních prostředků, můžete využít alternativy financování zákroku pomocí splátek. Rádi Vám pak pomůžeme při zajištění příslušného úvěru.
 • Chcete překvapit své blízké originálním dárkem? Pro Vás máme připravené dárkové certifikáty, jak na vyšetření, tak i operační zákroky.
 • Pouze v našem Centru můžete využívat k úhradě laserových zákroků, ale i dalších služeb, poukázky firmy Sodexho - Vital pass, Flexi pass a Dárkový šek, poukázky firmy Le Cheque Dejeuner - Cadhoc a Unišek i poukázky firmy Accor Services - Ticket Medica a Ticket Multi.


Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.