Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
JSME TU PRO VÁS JIŽ 15 LET !!!

Čeká vás skvělá sleva až 10 000 Kč, která je připravena pro všechny klienty, kteří se rozhodnou během července, srpna nebo září letošního roku podstoupit laserové operace očí FEMTOLASIK nebo dokonce i iDESIGN iLASIK, který je považován za nejpřesnější a nejbezpečnější metodu korekce refrakčních vad (jako jediný splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA). Více

ŽIVOT BEZ BRÝLÍ – „JE TO ÚŽASNÁ ZMĚNA“, ŘÍKÁ LADISLAV ŠPAČEK

Ladislav Špaček je původním povoláním pedagog. Vyučoval na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, v letech 1990–1992 byl redaktorem a moderátorem Československé televize. Od roku 1992 působil téměř jedenáct let na Pražském hradě jako mluvčí prezidenta Václava Havla. Je spoluautorem a protagonistou televizního seriálu Etiketa, napsal jak řadu knih o etiketě, tak i knihu vzpomínek Deset let s Václavem Havlem. Působí jako konzultant v oboru komunikace a etikety, pořádá přednášky pro manažery firem a úřadů. Díky operaci očí natrvalo odložil brýle a rozhodl se s námi podělit o své dojmy. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

Estetická medicína

  • odstranění vrásek pomocí Botoxu
  • vyhlazení vrásek aplikací Restylane
  • plastické operace víček

 

Odstranění vrásek aplikací Botoxu

Před aplikací

Jedná se o nechirurgický zákrok, prováděný ambulantně, bez nutnosti rekonvalescence. K odstranění vrásek je používán léčivý přípravek Botox, který se aplikuje tenkou jehličkou ve velmi nízkých dávkách do svalů. Účinkem Botoxu dojde k dočasnému přerušení nervosvalového přenosu vzruchu, a tím k požadovanému svalovému uvolnění. Výsledkem je vypnutí pleti a vyhlazení vrásek. Léčba Botoxem nezanechává žádné jizvy. Účinek Botoxu nastupuje 2-3 dny po aplikaci. Efekt přetrvá obvykle 3-6 měsíců. Po opakovaných aplikacích se účinek prodlužuje. Botox je stejně účinný u žen i u mužů.

  

Po aplikaci

 

Vyhlazení vrásek aplikací Restylane®

  • umožňuje dlouhotrvající a současně přírodní zlepšení vzhledu
  • vyhlazuje vrásky a záhyby kůže
  • vysoce účinná, neinvazivní metoda

 
K tomu, aby se vyhladily vrásky a záhyby kůže není zapotřebí cizorodých látek.
Restylane® tvaruje kontury prostřednictvím látky, která je tělu vlastní - stabilizované kyseliny hyaluronové. Tato látka je přítomna ve všech živých tvorech a její nejdůležitější funkcí je přenášet a vázat vodu. Její přítomnost tak pokožce dodává objem a pokožka pak vypadá zdravě a vitálně. Jde o přírodní obnovu krásy.
Aplikace přípravku Restylane má dlouhodobý, ale nikoli trvalý účinek. Trvání efektu léčby je velmi individuální. Záleží to na mnoha faktorech, jakými jsou váš věk, typ kůže, životní styl a svalová aktivita i injekční technika.
Částice gelu jsou vstřebávány tak pomalu, že máte spoustu času na udržovací léčebné zákroky. Většina pacientů volí udržovací léčbu po šesti až dvanácti měsících od úvodní léčby vrásek nebo tvarovaní rysů obličeje.
Při zákroku je čirý gel injekcí aplikován do kůže v malých objemech za použití velmi tenké jehly. Gel pak dodá přirozený objem a vyhladí vrásky. Zákrok je ambulantní, bez dlouhé rekonvalescence. Není zapotřebí žádné předcházející testování a zákrok trvá méně než 30 minut. V závislosti na požadovaném výsledku je úvodní léčba obvykle následována příležitostnými udržovacími zákroky. Při léčení vrásek zpravidla není zapotřebí znecitlivění, i když může být snadno na vaši žádost provedeno.
Po zákroku se mohou vyskytnout některé s aplikací související reakce, jako jsou otok, zarudnutí, bolest, svědění, změna barvy a citlivost v místě implantátu. Tyto obvykle vymizí spontánně během jednoho až dvou dnů od injekce.  

Před aplikací Po aplikaci

  

Plastické operace víček

S přibývajícím věkem a ztrátou elasticity kůže, dochází k poklesu kůže víček, ke vzniku kožních řas a "váčků", které mění výraz obličeje a v krajních případech mohou i omezovat rozsah zorného pole. Operace očních víček /tzv. blefaroplastika/ je možným řešením těchto obtíží. Provádí se na horních nebo dolních víčkách, případně na obou současně. Jedná se o zákrok, prováděný v místním znecitlivění, event. v kombinaci místního znecitlivění a podání celkového sedativa /Diazepam/, v tzv. analgosedaci. Vlastní zákrok trvá /podle rozsahu výkonu/ cca 30 - 60 minut. Pacient při zákroku leží a jeho obličej je kryt sterilní rouškou. Nadbytečná kůže je v potřebném rozsahu odstraněna a rána sešita. Bezprostředně po operaci se na operační pole přikládá kompresivní elastická bandáž, po té pacient odchází domů. V prvních dnech po operaci bývají na víčkách přítomny otoky a krevní podlitiny, které postupně ustupují. Doporučujeme klidový režim, omezit fyzickou námahu a sportovní aktivity. Vhodné je přikládání studených obkladů. Ženám pacientkám nedoporučujeme po dobu 2 týdnů líčení okolí očí. Stehy se odstraňují 7. den po operaci. 

Před zákrokem Po zákroku

 

 Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.