Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

PRIM. MUDR. PETR NOVÁK - JAK HO MOŽNÁ NEZNÁTE

Chcete-li se blíže seznámit s primářem MUDr. Petrem Novákem, spoluzakladatelem Refrakčního Centra Praha a zároveň jeho hlavním chirurgem v jedné osobě, nezapomeňte sledovat nejnovější vydání Top Star magazínu v úterý 22. 5. Začíná ve 22:50 na Primě a pořadem vás bude provázet tak jako vždy sympatický David Gránský. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

Estetická medicína

  • odstranění vrásek pomocí Botoxu
  • vyhlazení vrásek aplikací Restylane
  • plastické operace víček

 

Odstranění vrásek aplikací Botoxu

Před aplikací

Jedná se o nechirurgický zákrok, prováděný ambulantně, bez nutnosti rekonvalescence. K odstranění vrásek je používán léčivý přípravek Botox, který se aplikuje tenkou jehličkou ve velmi nízkých dávkách do svalů. Účinkem Botoxu dojde k dočasnému přerušení nervosvalového přenosu vzruchu, a tím k požadovanému svalovému uvolnění. Výsledkem je vypnutí pleti a vyhlazení vrásek. Léčba Botoxem nezanechává žádné jizvy. Účinek Botoxu nastupuje 2-3 dny po aplikaci. Efekt přetrvá obvykle 3-6 měsíců. Po opakovaných aplikacích se účinek prodlužuje. Botox je stejně účinný u žen i u mužů.

  

Po aplikaci

 

Vyhlazení vrásek aplikací Restylane®

  • umožňuje dlouhotrvající a současně přírodní zlepšení vzhledu
  • vyhlazuje vrásky a záhyby kůže
  • vysoce účinná, neinvazivní metoda

 
K tomu, aby se vyhladily vrásky a záhyby kůže není zapotřebí cizorodých látek.
Restylane® tvaruje kontury prostřednictvím látky, která je tělu vlastní - stabilizované kyseliny hyaluronové. Tato látka je přítomna ve všech živých tvorech a její nejdůležitější funkcí je přenášet a vázat vodu. Její přítomnost tak pokožce dodává objem a pokožka pak vypadá zdravě a vitálně. Jde o přírodní obnovu krásy.
Aplikace přípravku Restylane má dlouhodobý, ale nikoli trvalý účinek. Trvání efektu léčby je velmi individuální. Záleží to na mnoha faktorech, jakými jsou váš věk, typ kůže, životní styl a svalová aktivita i injekční technika.
Částice gelu jsou vstřebávány tak pomalu, že máte spoustu času na udržovací léčebné zákroky. Většina pacientů volí udržovací léčbu po šesti až dvanácti měsících od úvodní léčby vrásek nebo tvarovaní rysů obličeje.
Při zákroku je čirý gel injekcí aplikován do kůže v malých objemech za použití velmi tenké jehly. Gel pak dodá přirozený objem a vyhladí vrásky. Zákrok je ambulantní, bez dlouhé rekonvalescence. Není zapotřebí žádné předcházející testování a zákrok trvá méně než 30 minut. V závislosti na požadovaném výsledku je úvodní léčba obvykle následována příležitostnými udržovacími zákroky. Při léčení vrásek zpravidla není zapotřebí znecitlivění, i když může být snadno na vaši žádost provedeno.
Po zákroku se mohou vyskytnout některé s aplikací související reakce, jako jsou otok, zarudnutí, bolest, svědění, změna barvy a citlivost v místě implantátu. Tyto obvykle vymizí spontánně během jednoho až dvou dnů od injekce.  

Před aplikací Po aplikaci

  

Plastické operace víček

S přibývajícím věkem a ztrátou elasticity kůže, dochází k poklesu kůže víček, ke vzniku kožních řas a "váčků", které mění výraz obličeje a v krajních případech mohou i omezovat rozsah zorného pole. Operace očních víček /tzv. blefaroplastika/ je možným řešením těchto obtíží. Provádí se na horních nebo dolních víčkách, případně na obou současně. Jedná se o zákrok, prováděný v místním znecitlivění, event. v kombinaci místního znecitlivění a podání celkového sedativa /Diazepam/, v tzv. analgosedaci. Vlastní zákrok trvá /podle rozsahu výkonu/ cca 30 - 60 minut. Pacient při zákroku leží a jeho obličej je kryt sterilní rouškou. Nadbytečná kůže je v potřebném rozsahu odstraněna a rána sešita. Bezprostředně po operaci se na operační pole přikládá kompresivní elastická bandáž, po té pacient odchází domů. V prvních dnech po operaci bývají na víčkách přítomny otoky a krevní podlitiny, které postupně ustupují. Doporučujeme klidový režim, omezit fyzickou námahu a sportovní aktivity. Vhodné je přikládání studených obkladů. Ženám pacientkám nedoporučujeme po dobu 2 týdnů líčení okolí očí. Stehy se odstraňují 7. den po operaci. 

Před zákrokem Po zákroku

 

 Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.