Operace očí,laserové operace očí,operace očí laserem - Refrakční centrum - laserová operace očí,operace očí laserem,operace zraku,oční operace,keratokonus,operace očních víček,odstranění krátkozrakosti, Mudr. Petr Novák.
AKTUALITY
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Refrakční Centrum Praha, sídlící v samotném srdci Prahy nedaleko Václavského náměstí, nabízí kvalitní oftalmologickou péči nejen zájemcům o laserové operace očí, ale všem, kdo se chtějí dobře starat o svůj zrak. Jedinečnou příležitostí dozvědět se vše potřebné o metodách laserových i nitroočních operací včetně individuálního posouzení konkrétní dioptrické vady a návrhu nejvhodnějšího řešení, je Den otevřených dveří, který Refrakční Centrum Praha pořádá v pátek 11. října 2019. Více

NOVÝ TELEFONNÍ KONTAKT

Velice se omlouváme všem klientům za výpadek telekomunikační sítě v našem Centru i v celém areálu BDC, která byla způsobena rozsáhlou poruchou na straně poskytovatele těchto služeb. V případě potřeby nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420602408601. Při akutních obtížích využijte naši SOS linku, kterou máte k dispozici. Děkujeme za pochopení. Více

FaceBook Česky English Deutsch
To nejlepší pro vaše oči
 

Reference

Reference
Naši pacienti
Zahraniční pacienti

Věra Chytilová

Věra Chytilová režisérka

Když se od svého lékaře dozvíte, že Vás čeká operace očí, asi je to v prvním okamžiku šok. Možná o to větší, když si člověk uvědomí, že ho vlastně oči profesně živí. Měla jsem štěstí, že jsem se díky své známé, která již s operací šedého zákalu měla osobní zkušenost, dozvěděla o primáři Novákovi. Dala jsem na doporučení a postupně podstoupila operaci obou očí. Dnes vím, že obavy byly zbytečné. S "novýma" očima je svět jasnější a barevnější.

Michal Horáček

Michal Horáček textař, skladatel, podnikatel

Málokterý příběh mého života měl tak dramatický průběh, jako vážné zranění mého oka. Na skutečnosti, že oproti všem prvotním předpokladům dospěl ke šťastnému konci má zásadní podíl MUDr. Petr Novák - to díky jeho odborné kompetenci na zraněné oko znovu vidím. Do jeho Refrakčního Centra v pražské Olivově ulici proto dodnes docházím a budu docházet s naprostou důvěrou. Péči tohoto mimořádného odborníka doporučuji všem, kteří se o svůj zrak chtějí starat.

Miloš Forman

Miloš Forman režisér a dramatik

Není příliš velkým tajemstvím, že se tento světově proslulý režisér a dramatik českého původu, dlouhá léta žijící v USA, stále častěji vrací do rodné vlasti.
Tento slavný čáslavský rodák, dvojnásobný držitel Ceny filmové akademie za nejlepší režii filmů "Přelet nad kukaččím hnízdem " a "Amadeus", počátkem roku 2007 v Praze slavnostně uvedl v české premiéře svůj nejnovější snímek "Goyovy přízraky".
A jak je také známo, následně se spolu se svým synem Petrem ujal režie velice úspěšné inscenace "Dobře placená procházka",kterou uvádí Národní divadlo v Praze. Co se ale příliš neví je skutečnost, že se ve stejné době svěřil do našich rukou a s úspěchem podstoupil operaci šedého zákalu. Je nám velkou ctí, že tento člověk, který mohl být jistě operován kdekoliv jinde na světě, si vybral právě nás.


Patrik Eliáš

Patrik Eliáš profesionální hokejista NHL

Již řadu let žiji většinu času v USA, kde se vzhledem k angažmá v NHL setkávám při řešení jakýchkoliv zdravotních problémů se skutečnými lékařskými kapacitami. Těší mě, že když se vracím domů do ČR nacházím už i zde, např. v podobě Refrakčního Centra Praha, stejnou profesionalitu, odbornost a péči.

Radek Štěpánek

Radek Štěpánek tenista

Pro péči o svůj zrak jsem si vybral Refrakční Centrum Praha, protože věřím českým odborníkům a pan primář Novák mi obrovsky pomohl. Po diagnostikování dalekozrakosti jsem byl nucen při hře používat kontaktní čočky. V USA mi bohužel vybrali špatný typ čoček, se kterými jsem měl problémy při hraní pod umělým osvětlením a někdy i v halách. V tenise je načasování úderu hrozně důležité a člověk tedy musí mít zrak jak ostříž. Až díky zkušenostem, znalostem a citu primáře Nováka pro to, co dělám, jsme po systematickém dvouměsíčním výběru našli čočky, které mi byly příjemné. Tehdy jsem mu průběžně sděloval své pocity, co mi vadí anebo co je naopak lepší, komunikovali jsme spolu i na dálku, po telefonu. Dnes mám tedy konečně čočky, ve kterých nepociťuji žádný handicap. Dokonce jsem uvažoval i o absolvování laserové operace očí v Refrakčním centru a tak jsme s panem primářem probírali i tuto možnost . Vzhledem k výši a druhu mé vady mi však zákrok zatím nedoporučil. A jelikož k němu mám plnou důvěru, tak ho poslouchám.

hraběnka Kristina Colorado Mansfeld

hraběnka Kristina Colorado Mansfeld

Stále jsem se zlobila na svoje 2 – 3 páry brýlí, zavěšené na krku. Chtěla jsem se toho břemene zbavit, ale jak to udělám ? Moji přátelé mi řekli, že bez brýlí to nebude možné s ohledem na moje silné dioptrie. Jeden můj přítel však byl operován u pana primáře Nováka a otevřel mi cestu k němu. Nerozmýšlela jsem se ani minutu a rozhodla pro českého doktora, specialistu.
Pan primář Petr Novák mě vlídně přijal, od prvního okamžiku byl velmi vstřícný a sympatický. Ihned našel cestu řešení pro moje nemocné oči, a to multifokální čočky. Z lékařského zákroku jsem neměla žádný strach ani obavy.
Pan primář MUDr. Novák je vynikající oční odborník, lékařská kapacita světového formátu, spolu s týmem Refrakčního Centra Praha garantují vysokou profesionalitu i péči o pacienty. Díky jemu mám teď dvě perfektní oči, s nimiž vidím všechno a všude, i to, co bych neměla vidět.
Jeho věhlas budu dále šířit i mezi svými přáteli v Česku, kde trávím většinu času, ale i v zahraničí.

Díky Vám pane doktore Nováku, mám teď nový život.

Lucie Borhyová

Lucie Borhyová televizní moderátorka

Děkuji za skvělý přístup, ochotu a profesionální péči celému týmu Refrakčního centra Praha!
Nejen já zůstávám vděčnou pacientkou prim. Nováka . Díky jeho péči se může dokonce i moje babička po několika letech opět radovat ze čtení, sledování televize a nebo z toho, že poznává svoje známé na ulici.
Nikdy jsem nedoufala, že se někomu podaří ji přesvědčit, aby podstoupila operaci očí, ale Vám se to podařilo! A já za to společně s ní moc děkuji! Zároveň Vám přeji co nejvíce spokojených pacientů.

 Lucka B.

Felix Slováček

Felix Slováček hudebník

Už ani přesně nevím, jak dlouho znám milého pana primáře Nováka, ale odhaduji to asi nejspíš na 15 let. Byl ke mně po celou dobu tak úžasný, že jsem úplně zapomněl, že mě něco trápí. Nakonec jsme u něj skončili všichni, celá moje rodina. Ne nadarmo se říká "oko do duše okno".

Srdečně Felix Slováček

Kristýna Kloubková

Kristýna Kloubková moderátorka, tanečnice

Při mé náročné profesi je na oči kladen velký důraz. Zvláště pak při televizním moderování je správné vidění velmi důležité. Pokud funguje čtecí zařízení, je to fajn. Horší je, když nefunguje, nebo když se narychlo mění zprávy a na čtecím zařízení je něco jiného, než já čtu. Proto si hodně dávám pozor na to, abych měla oči v pořádku. Chodím na pravidelné kontroly do Refrakčního Centra Praha, kde jsou na mě nesmírně milí. Vůbec si tu nepřipadám jako u lékaře.
Poradili mi, jak se mám o oči správně starat i že se musím odličovat jinak, než jsem byla zvyklá. Dostala jsem doporučení, jaká odličovadla mohu používat a musím používat i speciální kapičky, protože mé oči na líčidla reagují prapodivně.
Měla jsem i ječné zrno a myslela jsem si, že půjdu na operaci, ale vyléčili mi ho.
Myslím si, že tady dělají zázraky. Nikdo z milionů diváků na televizní obrazovce nic nepoznal.

Dagmar Patrasová

Dagmar Patrasová herečka

K panu primáři Novákovi chodíme už hodně let. Dokonce naše dcera, která velmi nerada navštěvuje lékaře, se na pana primáře vždy těší! On je totiž "víc, než lékař". Trpělivě vysvětlí o jaký problém jde, dopředu upozorní, které úkony udělá a navíc má ten velký dar, že působí uklidňujícím dojmem na pacienta, takže vlastně i tak závažné onemocnění, jako je např. Glaukom, přijme pacient s nadějí. Navíc v Refrakčním centru za ním stojí perfektní zázemí v "jeho" lidech. Jsem jim všem velice vděčná za úžasnou péči a příjemné zacházení. Díky za nás, za všechny, kterým tak skvěle pomáháte!

Ing.Ivan Drbohlav

Ing.Ivan Drbohlav generální ředitel MOUNTFIELD, a.s.

Se zájmem jsem si přečetl vzkazy některých pacientů pana primáře Nováka z Refrakčního centra Praha. Přestože já nejsem jeho pacient, i já bych rád touto cestou něco sdělil. Primář Novák mi totiž doslova zachránil dceru.

Stalo se to před 11 lety. Po návratu z práce jsem našel vzkaz od manželky - jsem v nemocnici v Říčanech. Jedu tam a dovídám se, že kamarád mé tehdy 14 leté dcery ji šiškou rozdrtil oko a že ji poslali do Prahy.Jel jsem do Prahy, kde mě na příjmu již vítala ubrečená manželka, s tím, že doktoři nevidí jinou možnost, než rozbité oko vyjmout. Toto byl nejhorší okamžik mého života. Jediná dcera (tehdy) a já se začal smiřovat s tím, že bude postižena na celý život.
...více
Vytvořil Internet Projekt, a.s. © 2009 Refrakční Centrum s.r.o.